Skocz do zawartości

Problem z klawiaturą Hykker x Range


Recommended Posts

Witam.

 

Klawiaturę zakupiłem dzisiaj i od kilku godzin spotyka mnie taki problem: 

A mianowicie klawiatura co jakiś czas w ogóle nie reaguje i muszę ją odłączyć i podłączyć aby zaczęła działać oraz przy pisaniu lub graniu jakiś klawisz pozostaje wciśnięty choć już go nie dotykam i sama piszę ciąg danej litery.

Nawet przy pisaniu tego postu klawiatura sama odłączyła się.

 

Używam windows 10 home z zainstalowanym creators update.

 

Nigdy przedtem nie doświadczyłem takich dziwactw z innym sprzętem. Próbowałem przepiąć z wejścia usb 3.0 do 2.0 ale również nic nie dało.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Cześć, również mam ten sam problem i również używam Win 10. Sprawdzałem klawiaturę pod Win 8 i tam nie było żadnego problemu. Napisałem do serwisu hykkera w tej sprawie i teraz czekam na odpowiedź. Jak się dowiem czegoś więcej to dam znać.

Link to post
Share on other sites

Podpięłam wczoraj do kolejnego portu usb i działa normalnie. Mam też ustawione inne podświetlenie (choć nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ na to). Nie wiem czy podpięcie do innego portu pomogło, czy coś innego. Wcześniej próbowałam na 2.0 i 3.0 - obu sprawnych, bo mam tam normalnie jakieś rzeczy podłączone. Nie wiem o co chodzi. ~.~

Link to post
Share on other sites

Cześć, również mam ten sam problem i również używam Win 10. Sprawdzałem klawiaturę pod Win 8 i tam nie było żadnego problemu. Napisałem do serwisu hykkera w tej sprawie i teraz czekam na odpowiedź. Jak się dowiem czegoś więcej to dam znać.

Czy serwis hykkera odpowiedział, zainteresował się sprawą? 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Podpięłam wczoraj do kolejnego portu usb i działa normalnie. Mam też ustawione inne podświetlenie (choć nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ na to). Nie wiem czy podpięcie do innego portu pomogło, czy coś innego. Wcześniej próbowałam na 2.0 i 3.0 - obu sprawnych, bo mam tam normalnie jakieś rzeczy podłączone. Nie wiem o co chodzi. ~.~

Otóż prawdopodobnie ma znaczenie czy jest inne podświetlenie. Gdyż klawiatura może potrzebować do podświetlenia większej ilości klawiszy więcej energii. Rozwiązaniem może być HUB z dodatkowym zasilaniem. Też mam tą samą klawiaturę i problem znikł po zmniejszeniu podświetlenia lub podświetleniu konkretnych klawiszy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...