Skocz do zawartości

Początek z konsolami Xbox vs Ps 4


Recommended Posts

Witam,

Przymierzam sie do kupna konsoli, ale mam ten dylemat jak wielu która wybrać ?

Telewizor mam full hd.

Słyszałem, ze w Xbox aby kupic abonament trzeba podawać swoje dane tzn zakup za pomocą karty a znów w ps4 można wykupić to w sklepie bez żadnych zakupów przez internet czy to prawda ?

Wiadomo juz kiedy wyjdzie Xbox scorpio dokładnie ?

Czytałem wczesniej tematy i zastanawiam sie czy np. Ps4 pro wystarczy mi spokojnie na 3-4 lata i bez problemu udźwignie mi za jakiś czas nowe tytuły ?

Czy poza wyłącznymi grami, które ma ps4 jest jakas różnica w grach tzn jakas konsola ma ich znacznie wiecej ?

Jesli mam full hd telewizor to czy ps4 pro po prostu bedzie szybsze i da mi to większa różnice niż na zwykłym ps4 ?

 

Jesli możecie jeszcze cos dodać dla osoby, która nie miała jeszcze w ogóle styczności z konsolami to czekam z miła chęcią na wskazówki i porady a dodam, ze konsole chce używać jako główne zródło do grania.

Link to post
Share on other sites

Więc tak:

Co do abonamentów na multi to są i na ps4 i na XO niestety :( Obie są region free więc jeśli nie sprawdza po IP gdzie mieszkasz to mozesz kupic japoński live na XO, kosztuje rocznie tyle co u nas 2 miesiące (ale to już musisz się upewnić, czy przyjmie kody japońskie u nas).

PS4 pro raczej odradzam bo jeśli chodzi o grafikę to zawsze PC wygra, a skoro masz te same gry to na ***j dopłacać.

Gry ekskluzywne to już musisz samemu obczaić co wolisz, ja stoję murem za tym co oferuje Xbox (Halo, Forza, Gearsy) na PS4 napewno znajdziesz trochę japońszczyzny jak jakieś jRPG i VN ale i tak jeśli będą na jedynie na PS4 to pewnie tylko w japońskim języku.

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...