Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Odzyskanie usuniętego numeru przesyłki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Imperator Artur

Imperator Artur
  • Amator

• 69 postów

Napisano 10 maj 2017 - 18:30

Witam

Zamówiłem sobie etui do telefonu z allegro.Sprzedawca wysłał mi wiadomość o wysłaniu paczki do kuriera.Dostałem SMS z Poczty Polskiej o nadaniu przesyłki i numer do śledzenia jej.Niestety przez przypadek usunąłem tego SMS i nie mam żadnej informacji o paczce.Nie dostałem także żadnego email z Poczty Polskiej.Czy jest możliwość odzyskania numeru przesyłki(zakładam że sprzedawca jej nie ma)?

Użytkownik Imperator Artur edytował ten post 10 maj 2017 - 18:43

• 0

#2 WaltKowalski

WaltKowalski
  • Pasjonat

• 882 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 10 maj 2017 - 18:50

aż tak bardzo potrzebny ci ten numer? Jak paczka przyjdzie będziesz mieć awizo w skrzynce, więc będziesz wiedzieć kiedy paczkę odebrać. 

Edit: 

Z tego co pamiętam. To jak wpiszesz pierwszą cyfrę  z tego kodu do śledzenia to automatycznie ci wyskoczy reszta bo się zapisuje w przeglądarce albo wystarczyło kliknać w to miejsce szczerze już nie pamiętam, no i mogę się mylić dawno już nie zamawiałem przez pocztę polską. 

Użytkownik WaltKowalski edytował ten post 10 maj 2017 - 18:53

• 0

CPU: i7 4790k@4,7GHz - 1.270v, Cooler: Alphacool Eisbaer 420mm, Mobo: Msi Z97 gaming 5,  Ram: 24GB G.skill Tridentx 2400MHz cl10, GPU: Asus R9 FuryX, PSU: Seasonic Xseries 750w, Case: Be quiet! Dark Base PRO 900 , HDD: Seagate Barracuda 1TB+ 2TB, SSD: Kingston Hyperx 120gb + Crucial MX500 M.2

#3 Imperator Artur

Imperator Artur
  • Autor tematu
  • Amator

• 69 postów

Napisano 10 maj 2017 - 18:52

To była paczka kurierem pobraniowa.

• 0

#4 lietvis

lietvis
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:44

Witam

Zamówiłem sobie etui do telefonu z allegro.Sprzedawca wysłał mi wiadomość o wysłaniu paczki do kuriera.Dostałem SMS z Poczty Polskiej o nadaniu przesyłki i numer do śledzenia jej.Niestety przez przypadek usunąłem tego SMS i nie mam żadnej informacji o paczce.Nie dostałem także żadnego email z Poczty Polskiej.Czy jest możliwość odzyskania numeru przesyłki(zakładam że sprzedawca jej nie ma)?

Cześć, kilka miesięcy temu było tak, że znajomy pojechał do Chin i nagle potrzebował praw, które zostawił w domu. Więc wysłałem mu je przez firmę paczka do chin i straciłem numer śledzenia, ale firma uprzejmie dostarczyła mi nową, kiedy wysłałem im czek na płatność. Myślę więc, że jeśli napiszesz na pocztę i pięknie wszystko wylecze, to wyślą ci nową. Powodzenia :) 

• 0

#5 adrianqqq123

adrianqqq123
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:47

Napisz do sprzedawcy czy może wysłać nowy numer paczki  :)

• 0

#6 Wurahe

Wurahe
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:01

Niedawno powstała nowa usługa śledzenia przesyłek, którą DHL aktywnie promuje, jest to https://pkge.net/pl . Zastanawiałem się, ilu z nich korzysta, bo przecież DHL jest szanowaną służbą.

• 0

#7 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 9949 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 11 styczeń 2019 - 11:06

A może byście przeczytali , że to post z maja 2017 roku i dali sobie spokój...:) Już chłopakowi nie pomożecie.

• 2

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych