Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie ! Mam taki problem , że kupiłem sobie niedawno router tp-link . Wybrałem najtańszy, ponieważ dogadałem się ze sprzedawcą - w Media Markcie - że taki mi w zupełności wystarczy na użytkowanie domowe (pod kątem zasięgu). Przyszedłem zadowolony do domu i chciałem go wymienić, ponieważ mój stary Edimax ma już swoje lata . Kłopot w tym , że nie działa port WAN.  Wydaje mi się , że wszystko dobrze podłączam - tak jak jest w załączonej instrukcji . Mają świecić się generalnie 3 diody - świecą się 2 a ta dioda od tego wspomnianego portu WAN niestety się nie świeci . Co gorsze to już drugi router tej samej marki z tym samym problem (za pierwszym razem wymieniłem). W tym momencie nie wiem czy po prostu ja coś źle robię - chociaż stary router sam też podłączałem i konfigurowałem i generalnie jest OK - czy po prostu mam takiego pecha że drugi raz trafiłem na router z niedziałającym portem WAN.  Proszę was o jakieś porady co z tym fantem zrobić . Generalnie mogę znowu iść i wymienić router na nowy ale nie wiem czy to coś da - jeśli ja go źle podłączam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za wszystkie odpowiedzi . okazało się , że po prostu ten router nie podchodzi pod Neostradę - tak przynajmniej powiedzieli mi na supporcie tp-link... No i niestety nie chcą zwrócić kasy , chociaż wyraźnie mówiłem , że chcę kupić router do Neostrady

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki model kupiłeś ale z opisu wynika ze DSL który na neostradzie nie zadziała, jeśli podłączasz go do lini adsl/vdsl jako pierwsze urządzenie w domu zaraz za gniazdem tel. A jak jest to np drugi router gdzie sygnał przychodzi rj45 to powinien podejść bez większego problemu.

Link to post
Share on other sites

model to TR-WR841 N -wybrałem najtańszy ale mówilem gościowi, że chcę do Neostrady :D a tutaj się okazuje, że nie podejdzie... matekow "A jak jest to np drugi router gdzie sygnał przychodzi rj45" tego nie rozumiem, Możesz jakoś to wytłumaczyć inaczej biorąc pod uwagę że za bardzo się na tym nie znam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...