Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki wokółuszne zamknięte ATH-AVC500 czy warto?

Słuchawki wokółuszne słuchawki zamknięte słuchawki do 300 zł

Najlepsza odpowiedź cooger, 09 maj 2017 - 17:11

W budżecie zmieszczą się z zamkniętych isk hd9999. Nie mniej nie mam pojęcia które Ci bardziej podejda. Bez odsluchu nie ocenisz. Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheDariusz

TheDariusz
  • Gaduła

• 355 postów

Napisano 09 maj 2017 - 16:58

Witam.

Obecnie korzystam z słuchawek Superlux HD 681 i karty dźwiękowej Xonar DX/XD 7.1 i chciałbym kupić sobie jakieś słuchawki zamknięte. Słuchawek używam głównie do grania, słuchania muzyki i komunikacji.

Myślę nad zakupem ATH-AVC500 z tego sklepu: http://www.tophifi.p...ath-avc500.html

Jeśli są na tym forum osoby które miały styczność z tymi słuchawkami to bardzo proszę o opinię, a jeśli są jakieś inne lepsze słuchawki od tych w budżecie 300 zł to podeślijcie linki. Tylko proszę mi nie proponować jakichś steelseries i czy innych razerów bo moje superluxy za 80 zł grają lepiej niż ten badziew, tylko nie świecą i nie mają mikrofonu.

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8340 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 09 maj 2017 - 17:11   Najlepsza odpowiedź

W budżecie zmieszczą się z zamkniętych isk hd9999. Nie mniej nie mam pojęcia które Ci bardziej podejda. Bez odsluchu nie ocenisz.
  • 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 TheDariusz

TheDariusz
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 355 postów

Napisano 09 maj 2017 - 18:31

Naprawdę ciekawy sprzęt. Przeczytałem właśnie recenzję tych słuchawek na audiofanatyk.pl i mogą być one podobne do moich pod względem brzmienia. No i mają całkiem sporo dodatków :)

• 0

#4 Michaelz

Michaelz
  • Krasomówca

• 886 postów

Napisano 10 maj 2017 - 10:14

kupiłem takie mojej dziewczynie i z ciekawości osłuchałem, nie ma co narzekać bo przyzwoicie grają a cena też nie jest zła i są całkiem wygodne choć nie testowałem ich przez jakiś długi czas, ale dziewczyna siedzi w nich godzinami i nie narzeka :)

Użytkownik Michaelz edytował ten post 10 maj 2017 - 10:15

• 0

CPU:i7 4790K Cooler:Be Quiet Dark Rock 3 MoBO: ASUS Z97 Pro Gamer RAM: 2x 8192MB 2400MHz HyperX Savage CL11 GPU: Gigabyte GTX 980 Ti G1 SSD: Crucial MX200 250GB HDD: WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE PSU:XFX Black Edition 650W Case: Phanteks Enthoo  Pro

Słuchawki: DT990 250 / DT990 Limited Black / DT770  / HD569 Grajek: T1 mk2 / Jds Labs C5 / Fiio x5 1st gen

#5 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8340 postów

Napisano 10 maj 2017 - 10:46

Mam znajomego co jak sam mówi ma 'wielki łeb' i co nie przymierzył to go cisło a HD9999 mówi, że megawygodne. To zasługa tych wielkich poduszkowych padów.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#6 TheDariusz

TheDariusz
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 355 postów

Napisano 10 maj 2017 - 16:10

Zdecydowałem się na te słuchawki które poleciłeś cooger. Przeczytałem o nich sporo pozytywnych recenzji i to mnie ostatecznie skłoniło. Dziękuję wam za pomoc.

• 0

#7 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8340 postów

Napisano 10 maj 2017 - 18:17

Spoko, mam nadzieję, że trafią w Twój gust.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Słuchawki wokółuszne, słuchawki zamknięte, słuchawki do 300 zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych