Skocz do zawartości

Recommended Posts

Philips-a 49PUH6101 jest rewelacyjny w tej cenie MEGA sprzęt z 4K.

 

Troszkę drożej z fullhd i 120hz masz Samsung-a 50j6240 - ciekawy telewizor. Smart trochę ubogi ale nie można mieć wszystkiego w tej cenie. Kusi właśnie głównie matrycą 120hz czego philips nie ma jednak upłynniacze obrazu działają rewelacyjnie w w/w Philipsie.

 

Samsung to kontrowersyjny model przez bad-pixele, które trafiały się ludziom (po dniu użytkowania) no i matryca 120hz bez upłynniacza. Podobno jest rewelacyjnie jednak na własne oczy nie widziałem więc nie chce chwalić. Na 22 opinie - 20 osób uważa, że obraz jest płynny a 2, że widać czasem niedomagania. 

 

Ciężko jednogłośnie powiedzieć jak jest dokładnie. 

 

Co do Philipsa widziałem osobiście i jest jak jak bardziej w porządku. 

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

A co powieicie o Samsung UE49K5500 nie zastanawiam się nawet na 4K nie mam żadnego takiego kanału nawet tego nie wykorzystam a do 2 tys chciałem około 50 cali https://www.al.to/p/327885-telewizor-33-43-samsung-ue40ku6400-smart-4k-1500hz-wifi-3xhdmi-hdr.html

Znalazłem tą ofertę cena jest ok dodatkowo daja 2 lata rozszerzonej gwarancji w cenie

 

Philips 49PUH6101 stawiam na drugiej pozycji są jeszcze tv od LG choć słysząłem ze serwis średnio

Edytowane przez kamyk244
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie bierz tego chłamu, najgorsze obecnie istniejące TV, nawet najtańsze modele innych producentów z FullHD mają lepszą jakość obrazu. Wszystko od LG z UH6xx i z całej serii UHD(nie mylić z SUHD) z 2017 roku nigdy nie powinno powstać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...