Skocz do zawartości

Recommended Posts

   Witam mam do was takie pytanie posiadam taki oto komputer jak niżej i zastanawiam się nad wymianą paru części i nie wiem co powinienem kupić

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

  • Zastosowanie komputera: Gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 500
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? Tak do 2-3 miesięcy
  • Których części potrzebujesz?: Procesor, Ram i Dysk
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Zdecydowanie nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 1360x768
  • Specjalne wymagania: Nie mam specjalnych wymagań
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Mam to co niżej wymienione
  • Własna propozycja zestawu: Brak
  • Inne: Brak

CPU
    Intel Core 2 Duo E8300 @ 2.83GHz 
    Technologia Wolfdale 45nm
RAM
    4,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)
Płyta Główna
    FUJITSU SIEMENS D2587-A1 (CPU)
Grafika
    W1941 (1360x768@60Hz)
    2047MBNVIDIA GeForce GT 710 (MSI)   
Nośniki
    149GB Seagate ST3160815AS ATA Device (SATA) 

Zasilacz

     550W    ATX 2.31  AK-B1-550   

Link to post
Share on other sites

 

Zasilacz z bombowej listy, 4 GB mało, grafika słaba, jakie konkretnie gry?

 

Gry to Skyrim, War Thunder, Line of Sight i reszta coś w ten deseń, chodzi mi przede wszystkim o to żebym nie miał takich chwilowych zacięć :/

 

 

Będzie jakaś gotówka za jakiś czas na dalszą modernizację ? 

 Pewnie będzie ale nie wiadomo kiedy

Link to post
Share on other sites

Ja wolę zdecydowanie części powymieniać, niż nowego PC kupować Ale dzięki za propozycję ;)

Socket 775 nie ma sensownych procesorów, dokładanie RAM w ddr2 jest drogie i nieopłacalne, grafikę masz słabą, mały dysk, zasilacz tykająca bomba. Wszystko do wymiany. A za 600zł nie kupisz od zera części by wyrównać lub przewyższyć wydajność tego komputera co podałem. Bo sama płyta główna RAM i procesor jakbyś chciał lepszy to koszt rzędu 400-500zł. A tu masz cały komputer za 600zł z grafiką, która łyka Overwatch nawet.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Socket 775 nie ma sensownych procesorów, dokładanie RAM w ddr2 jest drogie i nieopłacalne, grafikę masz słabą, mały dysk, zasilacz tykająca bomba. Wszystko do wymiany. A za 600zł nie kupisz od zera części by wyrównać lub przewyższyć wydajność tego komputera co podałem. Bo sama płyta główna RAM i procesor jakbyś chciał lepszy to koszt rzędu 400-500zł. A tu masz cały komputer za 600zł z grafiką, która łyka Overwatch nawet.

  Czyli najlepiej było by tego PC kupić co mi podałeś tak ?

A mam jeszcze pytanie uciągnąłby mi Skyrima na max ustawieniach ?

Link to post
Share on other sites

Najlepiej. Ale nie oznacza to, że dostaniesz za takie pieniądze komputer do grania w ultra. Przykro mi, ale tak pięknie to nie ma.

 

Chyba, że w ogóle sobie odpuść, bo i tak widzę, że zakup za 2 miesiące dopiero. To weź sprzedaj to co masz dozbieraj i wtedy pytaj.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...