Skocz do zawartości

Myszka do 200 zł (CS:GO)


Recommended Posts

§  Budżet: 200 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: CM Storm Alcor


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Hyperx Fury L


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ~45cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Tylko Counter Strike Global Offensive


§  Ile przycisków używasz w myszce: Dwóch głównych


§  Chwyt: Palm Grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 14 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Rok temu na lanie zgubiłem swoją zowie fk1, nie byłem na tyle wypłacalny, żeby kupić kolejną, więc postanowiłem, za namową ludzi z tego forum kupić CM Storm Alcor. Na początku mi nie podeszła - jakiś dziwny klik przycisków, meeega liche wykonanie, no ale sensor nie był najgorszy, więc z niej korzystałem, normalnie korzystałem. Po pół roku użytkowania lewy przycisk myszy strasznie mi się wyrobił i zaczął klikać "podwójnie", natomiast po następnych kilku miesiącach ślizgacze dość mocno się starły i sama myszka ocierała o podkładkę, a nie ślizgacze. Wtedy od organizacji dostałem Deathaddera Chroma, którego używałem przez ok. 1,5 miesiąca, po czym mnie wyrzucono i gryzonia musiałem oddać, z bólem serca, ponieważ był to świetny sprzęt, podobnie jak moja poprzednia zowie. 


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Zależy mi, żeby myszka była dość płaska i podłużna, ale np. kształt Deathaddera mi jak najbardziej pasuje, o dziwo. Słyszałem o DM1 PRO S, który idealnie mieści się w moim budżecie, aczkolwiek nie chcę, żeby powtórzyła się sytuacja jak z Alcorem, więc nie jestem jakoś bardzo przekonany. Chciałbym coś sprawdzonego, co potrzyma mi dość długi czas i jedyne co będę musiał robić to wymieniać ślizgacze co jakiś czas i żeby były one łatwo dostępne. Na allegro, czy chociażby olx widziałem wiele używanych Deathadderów Elite, czy Zowie FK1, które mieszczą się w moim budżecie. Teraz pytanie do was, czy opłaca się brać używaną myszkę, czy to najgorsza opcja w tej półce cenowej i stawiać tylko na nowe produkty? 


 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

DM1 Pro S lub Logitech G403 wired to 2 najlepsze produkty w segmencie dla pro graczy.

Niżej masz Zowie FK1/ZA11 lub DM1 Pro/ Deathadder

 

Ja używam DM1 Pro codziennie od 2 lat ... jest jak nowa nawet nic się nie pościerało.

 

Generalnie za 150zł kupisz DM1 Pro. To świetna mysz symetryczna z PMW3310 więc sensor jak w zowie... Więc tą bym polecał w tej kwocie(2 pierwsze wymienione to kwota ponad 200zł) jest dobrze wykonana, lekka, ma przyciski omron i nie męczy nadgarstka z powodu wagi.

Przy Palmie fajnie sprawdza się też DA Elite i to też dobra mysz.

Edytowane przez kebab84
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam DM1 PRO S, ale słyszałem że DM1 PRO też daje radę ( patrzyłem na Morelach, to się mega dużo ich sprzedaje, więc to pewnie nie tylko moja opinia). 

 

Głównie dla sensora warto i wykonania.

 

Jak coś taniej to RIval 100 a jak masz więcej hajsu to DM1 PRO S (dla mnie wersja Glossy wymiata <3), albo dołożyć 200 ziko i Rival 700. 

Link to post
Share on other sites

Jak coś taniej to RIval 100

riwala 100 raczej bym odpuśćił ze względu na świrki z firmwarem 

http://forum.benchmark.pl/topic/200773-steelseries-rival-problem-z-firmware-koniecznie-zajrzyj-je%C5%9Bli-jeste%C5%9B-u%C5%BCytkownikiem/

temat o rivalu 100 w kodzie wyżej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...