Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z wydajnością w grach

Najlepsza odpowiedź fatalsmile, 12 lipiec 2017 - 16:22

Sorry, że tak długo się nie odzywałem, ale nie miałem czasu na testy.

Na 99% znalazłem winowajcę. Pożyczyłem dzisiaj od kumpla nowe pamięci, z tym, że 2x4GB i wszystko śmiga tak jak powinno.

Logi z Afterburnera

Jak widać karta działa na maksa, FPS też w miarę stabilny (momenty spadków, to zmiana stron i ekran z wyborem postaci). Zakupię drugą kość, żeby moja odpalić w dual'u i zobaczymy, bo memtest przeszedł bez żadnych błędów. Jeśli będzie dalej problem, to pamięć leci do reklamacji.  :)

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 fatalsmile

fatalsmile
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 08:09

Procesor to obsłuży? W jakim sensie wymusi?

• 0

#82 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4065 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 21:52

Przy wyższym taktowaniu pamięci ram płyta, aby zapewnić płynną obsługę tego taktowania podnosi wartość BCLK np. do 102. Takie podniesienie na pewno nie zaszkodzi CPU.

• 1

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

#83 fatalsmile

fatalsmile
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 09:44

Kupiłem drugą taką samą kość. Nie chce mi się bawić w sprzedawanie. Jeszcze raz dzięki za pomoc. :)

• 0

#84 HAKELBERY

HAKELBERY
  • Maniak

• 2268 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 23:05

fatalsmile Problemem u ciebie było brak dualla czy uszkodzenie ram ??
  • 0

#85 fatalsmile

fatalsmile
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 07:08

RAM przyjdzie we wtorek. Wtedy będę mógł jednoznacznie dać odpowiedź, ale najprawdopodobniej RAM w jednej kości.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych