Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

 

  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota : 4400 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : maj 2017
  • Których części potrzebuję : Samo pudło, ale bez CD-ROM oraz bez SSD (narazie), przyoszczedzenie dla innych części.
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Full HD
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak

 

W miarę możliwości chciałbym gtx 1070. Proszę o pomoc i z góry dziękuje za poświęcony czas.

Link to post
Share on other sites
1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  Intel Core i5-6600K /3.5GHz, 6MB, LGA 1151, BOX/ 1 x  MSI Z170A Tomahawk /intel Z170, DDR4, LGA1151/ 1 x  Corsair 8GB (2x4GB) 3000MHz CL15 Vengeance LPX 1 x  Seasonic S12II-520 520W 120mm Bronze 1 x  ZOTAC GeForce GTX1070 8GB DDR5 256bit (1683/8000) 1 x  SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 1 x  SilentiumPC Gladius M35W (Pure Black, okno)

 

4464 zł +  Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 
Trzeba pocieszyć się Skylake i5 6600K w takim budżecie. Zasilacz z 480W na +12V z sporym zapasem mocy i cichym chłodzeniem. GTX 1070 od ZOTAC, Z170 od MSI oraz pamięci 3000 MHz w dwóch kościach. Chłodzenie z 140 mm wentylatorem, obudowa z oknem i piwnicą na zasilacz oraz okablowanie. 
Link to post
Share on other sites

Patrz tam regulamin ...

 

"Jeśli warunki niniejszej Promocji zostaną spełnione, zwrot gotówki zostanie wypłacony przelewem. Zazwyczaj płatności są realizowane w terminie 30 dni." 

 

... ale wniosek składasz 

 

"nie wcześniej niż 30 dni i nie później niż 60 dni po zakupieniu sprzętu"

Link to post
Share on other sites

Hej! Chyba już doszedłem do końca tej podróży, ale chciałbym się jeszcze upewnić. Czy taki zestaw będzie okok? Obudowa ok? zmieści się wszystko?  Mogę na obudowie przyoszczędzić bo nienawidzę jak mi się w nocy świeci obudowa.
Dałem procesor z OC, więc chyba będzie ładnie działał z Msi 1070 gaming x. 

 

http://www.morele.net/inventory/info/ow2psn/

 

Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ta EVGA to nic ciekawego - kiepskie kondensatory, nie najlepiej trzyma napięcia. W tej cenie zdecydowanie warto iść w https://www.morele.net/zasilacz-xfx-core-ts-550w-p1-550s-gren-747191/

lepszy środek, dłuższa bo 5 letnia gwarancja.


Ciąć nie ma na czym, ewentualnie zejdź z RAM na https://www.morele.net/pamiec-ballistix-tactical-ddr4-2x4gb-2666mhz-c16-blt2c4g4d26afta-779594/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...