Skocz do zawartości

Moja myszka FFFFFUUUUU Muszę kupić nową


Recommended Posts

Czemu gorszym? Podobno poprawiono parę rzeczy. Kupię taką jaka będzie, oby była lepsza niż mój szit tech. Zresztą piecyk też na nią nie narzekał. To jaką ja mam wkoncu myszkę kupić. Razer niby nie, a pi*rdole, bo nie wierzę w to.

Link to post
Share on other sites

Himer, temu na gorszym jest DA respawn, bo cały razer jedzie na legendzie starego DA na S3668, ktory jest najlepszym gryzoniem optycznym :) Wiec dali DA Respawn, niby nastepca legendy, no ale chodzi tylko o kase... A ze zwalili sprawe to DA 2.0 juz taki super uber nie jest.

Link to post
Share on other sites

Jako, że mój DA kończy żywot to sam będę się rozglądał za gryzoniami.

I wybór zależnie od wydajności mojego portfela zapewne padnie na te trzy:

 

 

Microsoft Intellimouse Explorer 3.0

Gigabyte M8000X

Logitech G500

 

Tobie też polecam się za nimi rozejrzeć. :)

Link to post
Share on other sites

Co do listy myszek z Avago 9500:

 

http://forum.pcformat.pl/Nowa-mysz-do-200zl-t

Któraś odpowiedz w tym temacie

 

http://www.overclock.net/computer-perip ... works.html - w 1. poscie

 

http://forum.pclab.pl/topic/265138-Spis ... zek-i-podkładek-nie-tylko-dla-graczy/page__p__7142498entry7142498

 

Spis myszek z wyszczególnieniem sensorów :)

 

 

A co do A4Tech X-748K Oscar, Sensor: Agilent/Avago ADNS-3080 600-3200 DPI (powyżej 1600 DPI interpolowane) (z PCL) :D

Z tanszych gryzoni optycznych to powinien byc dobry wybor. POczytaj opinie na necie ws. awaryjnosci itp.

Link to post
Share on other sites

A przypadkiem X5 to nie to samo tylko, że przewodowy? Dzięki za radę, bo jestem rozdecydowany na maxa. Giguś fajnie wygląda i podobno ma dobry sensor no i ceną wymiata wszystko. Ale X5 dostanę za 150zł. Czyli tyle samo ile mniej więcej za gigusia. Mam 3 tygodnie do czasu kiedy ją zakupię, więc możemy się rozwodzic na różnymi myszkami. I niech mi ktoś kuffa powie o co chodzi z tym, że niby razer jest do bani.

Link to post
Share on other sites

I tak nie mogę przestać jeszcze myśleć o A4Tech X-755BK(5 przycisków dostępnych pod kciukiem i sensor AVAGO 3060/3080(2000/3XXX DPI zależnie od serii). Tylko 80zł i GIT, w sumie na obecnego nie narzekam, ale gubi się ma AVAGO 6XXX. Jeżeli na forach nie kłamią to X-755 ma ten sam sensor co 748 czyli laser.

Link to post
Share on other sites

Wez a4techa na 3080, skoro ma duzo przyciskow a Tobie to odpowiada.

DA respawna nie bierz, mowilem juz kilka razy...

A jak jednak chcesz wydac wiecej albo chcesz laser (jestes hi sensem) to weź coś na avago adns 9500, czyli np. M8000X od Gigabyte :roll:

Link to post
Share on other sites

Czyli wspomniany wyżej X-755 jest ajlepszym kandydatem. Sensor 3080/3060(pisałem wcześniej, że zależnie od tego co sklep sobie zamówi na stan) w tym przypadku pewnie sens będzie miał 3600DPI interpolowane. Mój ma niby 3600CPI/DPI, ale ma starszego Avago 6010 i lubi się często gubić. Oby X-755BK/FS się nie gubił jak obecny. Czyli mam rozumieć, że giguś źle pracuje przy niższym DPI niż 2000? Bo jestem w stanie wydać kasę na tego gigusia, ale jeżeli myszka nie musi kosztować 160zł, a może być dobra to się ucieszę. Niewątpliwie już byłem zadowolony z tego 6010 w porównaniu do wcześniejszej myszki za 20zł. No i jeszcze dla hardkorów to gram teraz na 800CPI i mi to stracza, dla mnie duża czułość jest zabojcza, bo w cs'ie to od razu robiłem kółka :)

No, a z tymi przyciskami chodzi mi o to, że zawsze szybciej w BC2 udaje mi sie wyciągnąć Pistol'a niż komuś na klawiszach :D

Link to post
Share on other sites

Nawet na PCl jest... X-755 ma 3080. Po prostu nie ogarniam na high sensach tylko moj obecny gubi się często. Jestem po partyjce, wkurza mnie brak LPM... I oczywiście nacelowałem na kolesia, ale 6010 się zgubił i okazało się, że celowałem obok niego...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...