Skocz do zawartości

komputer sie resetuje podczas gry w cs:go


Recommended Posts

Witam,

 

mam problem, ponieważ podczas gry w cs:go komputer sie resetuje. Oczywiscie nie od razu, ale po jakimś czasie. Chwile po ponownym uruchomienia i gry zdarza się, ze od razu sie resetuje. Zasilacz ?. Dodam, że nie w srodku jest pełno kurzu, bo nie mam czasu na sprzątnięcie

 

Procesor: Intel Core i5-6600k @ 4.4GHZ

Chłodzenie: SPC Grandis

Karta graficzna: GTX 970 MSI 4G GAMING

Dysk Twardy: Seagate ST1000DM003 1TB sATA III 64MB

SSD: nie pamietam

Płyta główna: Z170A G43 PLUS

Zasilacz: Cooler master g550m 

RAM: Nie pamiętam, jakieś corsair 2x8

 

 

Temperatury w HWmonitor:

 

Karta dojeżdżała do 70 chwile przed wyłączeniem, a temperatury procka tez do 70.

Edytowane przez walker666
Link to post
Share on other sites

To znajdź na początek trochę czasu i porządnie przedmuchaj komputer. Jeśli jest bardzo mocno zakurzony - i jeśli masz dostęp do niedużej sprężarki - przedmuchaj go powietrzem z niej - ale Z WYCZUCIEM i BARDZO OSTROŻNIE, żeby nie uszkodzić np. wiatraków. Sprężone powietrze ze spraya od biedy może być, ale jeśli komputer jest mocno zakurzony - to zużyjesz go dużo a i efekt nie będzie zbyt dobry.

 

Możesz też spróbować pogadać w jakimś sklepiku, gdzie składają komputery - z reguły mają tam sprężarki do przedmuchiwania komputerów. Umów się, zawieź im komputer - może na poczekaniu Ci go przedmuchają. Robi się już ciepło, można to zrobić już na dworze. Może wezmą od Ciebie za to dychę albo dwie dychy - tu nie wiem, strzelam. Mocno zakurzony komputer bywa przyczyną resetowania się komputera. To tak na początek. Jeśli to nie pomoże - trzeba będzie szukać przyczyny dalej. Ale wtedy będziesz już miał jako taką kulturę wewnątrz komputera po tym przedmuchaniu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Sprawdziłem i to na pewno nie jest wina procka i karty. Chwile po włączeniu gry(byłem w menu) zresetował sie komputer. Miałem odpalony hwmonitor i nie namierzyłem by temperatury procka szły wyżej niż 60  i karty 40-50.  Sądze, ze jest to jedna z trzech rzeczy:

-kurz

-zasilacz

-nie docisnięte dodatkowe zasilanie do karty 

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem i to na pewno nie jest wina procka i karty. Chwile po włączeniu gry(byłem w menu) zresetował sie komputer. Miałem odpalony hwmonitor i nie namierzyłem by temperatury procka szły wyżej niż 60  i karty 40-50.  Sądze, ze jest to jedna z trzech rzeczy:

-kurz

-zasilacz

-nie docisnięte dodatkowe zasilanie do karty

Zrób na początek porządek wewnątrz komputera, jak pisałem. To zajmie naprawdę niewiele czasu. I oby to była tylko kwestia kurzu, tak może być.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...