Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Counter Strike: Global Offensive - PROBLEMY

csgo cs problem counter strike

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 greenek

greenek
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:42

Witam, ostatnio mam pewien problem z fpsami w grze CSGO. Jeśli będzie trzeba to podam całą specyfikację komputera, ale może ktoś miał podobny problem. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu spadły mi fps ze stałych 250/200 do 200/150, czasem jednak fpsy są zależne od dnia. Jednego dnia chodzi bez zarzutów a innego są znacznie niższe. Dodam, że wymieniałem ostatnio chłodzenie na wodne ponieważ miałem dość wysokie temperatury na procesorze i myślałem, że to od tego. Teraz są znacznie mniejsze i nadal nic nie pomogło. Dodam, żę czasami zdarza się następująca sytuacja. Mam w grze 250 fps ktore spadaja w pewnym momencie do 90 na kilka sekund skaczą spowortem na 250 i znowu spadaja. Czasami nawet trzeba zminimalizować grę aby wróciły do normy a czasami wracają samoczynnie. Miał ktoś podobny problem jak to co opisałem na koncu?

• 0

#42 zbyszek1772

zbyszek1772
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:55

Witam, mam w planach kupno monitora 144hz do grania w CS:GO, jednakże wyciągam 120-130 fps, a znajomi o słabszych laptopach wyciągają po 300 :/  Nie ma znaczenia czy ustawie wszytko na LOW czy na High, testowałem różne komendy, różne opcje w Nvidii(ogólnie jakieś podstawowe porady tego typu sobie darujcie, bo sporo poradników przerobiłem). Nie mam pojęcia jak wyciągnąc więcej fps. Dodam jeszcze że w wydajności pokazuje użycie procesora na 40 % .. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

ASUS ROG GL553VD Intel I5-7300 HQ , GeForce GTX 1050, 16 gb ram , SSD EVO 970 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: csgo, cs, problem, counter strike

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych