Skocz do zawartości

Counter Strike: Global Offensive - PROBLEMY


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z nowym laptopem, który zakupiłem z myślą o grze w CS:GO.
Zakupiony komputer to:
DELL Inspiron 7566, Intel Core i5-6300HQ, 8GB ram, NVIDIA GeForce GTX 960M. 

Problem polega na tym, że po włączeniu gry cs go na full rozdzielczości i detalach mam około 100-120 fps. I jest to bardzo dobry wynik. No, ale super grafika jest mi nie potrzebna więc zawsze grałem na słabszej rozdzielczości i słabych detalach. No i tu pojawia się problem, z każdym zmniejszeniem rozdzielczości spadają też fps, do tego stopnia, że gdy wybieram 800x600 to spadają do 80-100fps, gdzie na starym laptopie o dużo gorszych parametrach miałem blisko 200. 
Gdzie jest problem? 

Sprawdzałem kartę, i nie wykorzystuje całej możliwości, około 40-70%

Z rzeczy, które robiłem:
- Format od zera z pendrive kilka razy,
- nowe sterowniki ze strony dell,
- nowe sterowniki karty ze strony nvidia,

Wszystkie parametry startowe w win ustawione, żeby był wykorzystywany cały procek, ustawiona karta graficzna na nvidia ( chociaż intel podczas gry również dziala), ustawiona bateria na max moc, wysoka wydainość.
Brakuje już pomysłu. Stary 7 letni lapek mojej żony o dużo gorszych parametrach na min rozdzialce i detalach wyciąga dużo więcej

Link to post
Share on other sites

Witam.
Mam problem z CS GO, dokładnie to strasznie mi się tnie gra mimo, że chodzi na minimalnych ustawieniach oraz laptop głośno pracuje podczas gry.

Oto mój sprzęt :
Laptop Lenovo G580
Windows 8,1
Procesor : Intel Pentium CPU 2020M 2x 2,4GHz
4RAM
64 bity
Karta : Nvidia GForce 710M wersja 381.65
Dysk : ST500LT012-9WS142

Link to post
Share on other sites

Za wysokie temperatury, przy 84c może załączać się blokada termiczna i procesor zrzuca taktowania aby uniknąć przegrzania. Spróbuj zmienić pastę na procku i grafice i przeczyścić lapka wewnątrz. Zainteresuj sie też podkładkami chłodzącymi

Link to post
Share on other sites

Sposób aplikacji pasty nie ma większego wpływu na temperatury, poradnik możesz zobaczyć np tu 

W przypadku laptopów jest nieco trudniej ze względu na brak rozpraszacza ciepła. Lepiej dać za dużo niż za mało pasty bo jeśli goły rdzeń nie będzie miał dobrego styku z radiatorem to w skrajnym przypadku może się przepalić. 

 

Oryginalny-Intel-Pentium-Dual-Core-proce

Link to post
Share on other sites

Witam mam problem z CS GO który mnie irytuje. 

Włączam Cs'a gram i potrafi mi się wyłączyć w obojętnie jakim momencie do windowsa i nie mam żadnej komendy ni nic że coś jest nie tak. 

Weryfikowałem pliki 

Sprawdzałem spójność

NIGDY nic nie zmieniałem w plikach CS GO - chyba że tylko sprawdzałem jakie mam ustawienia w CFG ale nic w nich nie zmieniałem

Wszystkie komendy wpisuje w konsole po włączeniu cs'a

Nie wiem gdzie sprawdzić ten błąd bo już nie mam siły do tego nawet w jednym meczu wywaliło mnie z 5 razy. 

wejdę na mecz gram "bach" wyłącza mi cs'a żadnego dźwięku ni nic. 

Renderowanie wyłączone itd. - zaznaczę iż błędy zaczęły się pojawiać po update w okolicach listopada ? coś takiego. 

 

Komp. 

Ssd- iridum pro 240 gb  system + csgo pubg

hdd wd black caviar 1tb - temp itd przeniesione

procek i5 4690k - 4200  OC 

chłodzenie Noctua NH-D15 2 wentylatory 

płyta SLI Krait z97 S 

2x 8gb Ram 2400 mhz cl 11 TrindenX 

EVGA GTX 970 4gb 

zasilacz OCZ 80+ bronze 650W 

Monitor benq xl2430t 144hz 

 

Proszę o pomoc ponieważ gdy wchodzę żeby sobie pograć to na prawdę denerwuje. 
co do przetaktowania GRAFIKI RAMU I CPU ( to samo dzieje się w przypadku orginalnych ustawień bez OC ) 
Windows 7 64 bity 

DX 11 

Sterowniki Grafiki NAJNOWSZE. 

 

Proszę o priv lub o pomoc 

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Witam, ostatnio mam pewien problem z fpsami w grze CSGO. Jeśli będzie trzeba to podam całą specyfikację komputera, ale może ktoś miał podobny problem. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu spadły mi fps ze stałych 250/200 do 200/150, czasem jednak fpsy są zależne od dnia. Jednego dnia chodzi bez zarzutów a innego są znacznie niższe. Dodam, że wymieniałem ostatnio chłodzenie na wodne ponieważ miałem dość wysokie temperatury na procesorze i myślałem, że to od tego. Teraz są znacznie mniejsze i nadal nic nie pomogło. Dodam, żę czasami zdarza się następująca sytuacja. Mam w grze 250 fps ktore spadaja w pewnym momencie do 90 na kilka sekund skaczą spowortem na 250 i znowu spadaja. Czasami nawet trzeba zminimalizować grę aby wróciły do normy a czasami wracają samoczynnie. Miał ktoś podobny problem jak to co opisałem na koncu?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Witam, mam w planach kupno monitora 144hz do grania w CS:GO, jednakże wyciągam 120-130 fps, a znajomi o słabszych laptopach wyciągają po 300 :/  Nie ma znaczenia czy ustawie wszytko na LOW czy na High, testowałem różne komendy, różne opcje w Nvidii(ogólnie jakieś podstawowe porady tego typu sobie darujcie, bo sporo poradników przerobiłem). Nie mam pojęcia jak wyciągnąc więcej fps. Dodam jeszcze że w wydajności pokazuje użycie procesora na 40 % .. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

 

ASUS ROG GL553VD Intel I5-7300 HQ , GeForce GTX 1050, 16 gb ram , SSD EVO 970 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Witam mam nowego laptopa o parametrach: i5 9300h, 8gb ram , GTX 1650 4GB, dysk 512Gb SSD. Na najniższych detalach mam Max 110 fps Ale w większości skaczą od 40 do 70, na najwyższych mam 15fps... próbowałem już z opcjami zasilania w windowsie, oczywiście karta graficzna przełączona na Nvidia. Temperatury w normie, próbowałem też różnych komend i innych sposoboe z poradników znajdujących się w Internecie i dalej to samo. Inne gry działają bez zarzutu. Proszę o pomoc jeśli macie jakieś pomysły

Edytowane przez Cayman476
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam od jakiegoś czasu borykam się z problemami z płynnością gry cs go, np.podczas strzelania full-auto z ak47 gra traci płynność mimo stałych 200 FPS'ów. Jest jeszcze jeden problem,który mnie chyba najbardziej denerwuje to, jak strzele z awp i zmienie szybko na kose i spowrotem na awp, mój ekran jakby na chwile się zatrzymywał (taka drobna ścinka) po czym ustaje,tak samo z deagla.Proszę was o pomoc..

Edytowane przez TOMek1234
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam problem gdy gram w csa cos sie dzieje z moim internetem laguje mnie jakbym mial ping a jednak nie mam

np jak klikne kilka razy żeby strzelac to mi sprejuje do konca jakbym jakies lagi mial i nie wiem co jest a dzwonilem do dostawcy internetu i dziala wszystko tylko tak jest w grach

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam,

u mnie gdy wlaczam jakis tryb w csie to po zaladowaniu mapy ekran sie zacina ale slychac jak strzelam itp. i wyskakuje blad ze sterownik ekranu przestal dzialac ale odzyskal sprawnosc. Nigdy sie tak nie dzialo a gralem z okolo 5 lat na tym samym laptopie.

V310-15ISK Laptop (Lenovo) - Type 80SY

Windows 8.1 64 bit

karta graficzna: Intel HD Graphics 520

Procesor Intel Core i5-6200u CPU 2.30 GHz

sterowniki zaaktualizowane

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, 

 

Czy mógłbym podnieść jakos FPS myślę, że powinienem mieć więcej niż 160 FPS

ustawiłem w miarę możliwie ustawienia na low karta graficzna ustawiona na wydajność wpisane przy uruchomieniu:
-high -threads4 -nod3d9ex -nojoy -novid +mat_queue_mode 2 +exec autoexec.cfg -r_dynamic 0 -refresh 144 -panorama

Ii nadal 160 FPS 

Sprawdzona spójność plików oczywiście w CS:GO

Mam laptopa gamingowego proszę o opinie czy tak powinno być a oto specyfikacja za każdą radę serdecznie dziękuje:

 

Intel® Core™ i7-9750H CPU @ 2.60GHz

NVIDIA GeForce RTX 2060

RAM: 16 GB

Dysk SSD

Internet:

500 Mb/s download i upload

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...