Skocz do zawartości

Counter Strike: Global Offensive - PROBLEMY


Recommended Posts

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące CSGO oraz zgłaszać problemy które Was dręczą. 

Witam, mam problem bo nie mogę odpalić cs go wyskakuje mi powiadomienie "Your graphics hardware does not support all features (CSM) needed to run this game?" a laptopa kupiłem nie dawno i5-7200U, GTX940MX, 8RAM. Sterowniki do karty są zainstalowane i ustawione, aby gra uruchamiała się na GTX

Link to post
Share on other sites

Mam problem z CS:GO. Gra automatycznie wyłącza mi się podczas odliczania 5 sekund podczas ekranu ładowania mapy. W folderze CS:GO pojawia mi się pewien plik, który mam nadzieję widać na załączonym obrazku. Wielokrotny reisntal z ręcznym usuwaniem folderu userdata oraz Counter Strike:Global Offensive, sprawdzanie plików lokalnych oraz zmiana rozdziielczosci nie pomogła. Specyfikacje mojego komputerka to Win 10, AMD APU A8-7670K (nie posiadam karty graficznej). 17966321_772715579570708_248183697773315

Edytowane przez Bonzi_99
Link to post
Share on other sites

Próbowałem to zrobić ale nic nie dało. W sterownikach mam brak kontrolera PCI czy może on być za to odpowiedzialny? Potrzebuje sterownika o identyfikatorze

PCI\VEN8086&DEV1903&SUBSYS14901043&REV02

PCI\VEN8086&DEV1903&SUBSYS14901043

PCI\VEN8086&DEV1903&CC118000

PCI\VEN8086&DEV1903&CC_1180

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące CSGO oraz zgłaszać problemy które Was dręczą. 

Czesc dlaczego przy streamie CSGO mam po 50 fps a powinienem miec po 200fpsmoj kom 

i7 6700k odblokowany mnoznik gtx1060gb 6 gb 8gb RAM pomozcie najlepiej jak by to ktos prze team vieviera mogl ogarnac czy cos lub na ts

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Koleżanka ma problem z CS:GO. W losowych momentach się po prostu zacina i trzeba zamykać przez menadżera zadań. Komputer jest dość świeży bo sprzed około 1,5 miesiąca. Usuniecie próbowaliśmy od weryfikacji spójności, przez reinstal CS po jakieś drobne porady z neta, ale nic nie pomogło na te zacinki. Strerowniki są najświeższe i też nic to nie zmienia :/

Specyfikacja PC:

CPU: Intel i7-7700K 4.2GHz

Płyta główna: MSI Z270 GAMING M5

GPU: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X

PSU: Corsair CS Series 650W Modular 80+GOLD

RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB 3000MHz

Dyski:GoodRam Iridium Pro 240GB i WDBlue 1TB

 

Nie bardzo wiem co by tu jeszcze zrobić :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam, od pewnego czasu mam duże spadki fps w cs:go. W sytuacji kiedy nic się nie dzieje mam te 250-300 fps, ale wystarczy, że zacznę się z kimś strzelać to spadają momentalnie do około 170, a jak jeszcze jest smoke i mołotow to 140 i niżej przez co mam takie lagi, że nie idzie normalnie pograć. Formata robiłem niedawno, komputer czyściłem też niedawno. Procesor sprawdzałem ponad 2h w prime95 nie było żadnych błędów, grafikę w 3dmarku i wynik wyszedł dobry, dysk w crystaldiskinfo, ram w diagnostyce systemu widnows. Czy ma ktoś może jakiś pomysł?

 

mój sprzęt:

- i5 6600

- palit super jetstream 1060 6gb

- msi b150m pro-vdh

GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 

Kingston 8GB (2x4GB) 2133MHz CL14 HyperX Fury Black

Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny

SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (b/z)

Edytowane przez cytrus2309
Link to post
Share on other sites

yo, mam problem ze spadkami fps w csgo, jak nic nie robi gra chodzi płynnie dopiero ja zaczyna się coś dziać gra ścina na sekunde, fps spada z ponad 300 do +-170, zauważyłem że przy spadku zwiększa się rev. do ponad 4. Pc odwirusowany, sterowniki najnowsze, temperatury w porządku ;/ W innych grach(gta5) takich ścinek nie mam ;[ Jakieś propozycje ?

 

i5 4460

 

r9 270 oc sapphire dualx

 

goodram 1x8gb ddr3

 

win10 64bit

Edytowane przez graba332
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam . Od pewnego czasu borykam sie z DUŻYM problemem .

Może zacznę od początku , kupiłem PCta z myśla tylko i wyłacznie do grania w CS GO, znalazlem używany na ktorym niby cs działał bez zarzutu (dodam ze internet mam po kablu 20mb pingi po 12-20)

No i się zaczęło , w ogole nie mogłem wlączyć sie do gry (sama gra sie włączała. ) Po zmianie na najniższe ustawienia gra odpaliła , idąc tym tokiem myślenia mowię słaba grafika , poszedłem jako zupełnie zielony człoiwiek i wyszedłem (z super porada pana sprzedawcy) do domu z grafika ge force gt 730 4gb (te gb mnie zauroczyły) lecz gdy minął jeden problem pokazał sie drugi , gra chodzi jak WOLFENSTEIN z 90-tego-ktoregos roku fps max 30 a jak cos sie działo to nawet po 12, wiec poszedłem po kolejne wymiany , zamowiłem procesor i7 bo ponoc moja i3 poi prostu byla za słaba , dołożyli 4bg ramu bo było 4 , fps wzrósł ale o 12-15pkt... Rozkładam ręce rozdzielczosc 800x600 na mega najnizszych co to za nie uczciwe zycie :( podam paramety kompa , moze ktos cos zaradzi 

Obudowa: Aerocool Xpredator X1 Devil Red Edition (AEROPGSXPRED-X1-SR)

Procesor: Intel Core I3 530 2.93GHz ( zmieniony na i7 860)

Karta Graficzna: Nvidia Geforce gt 730 4BG (stara mam gts 2coś 1gb)

Pamięć RAM: Goodram 8GB DDR3 2x4

Płyta Główna: GIGABYTE H55M-D2H

Zasilacz: LC500-12 V2.31 400W

Dyski Twarde: 2x500GB

System: Windows 7 64bit+płyta

Napęd DVD, ANTYWIRUS MCaffe,

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, od jakiegos czasu mam straszne problemy z fps'ami w cs go. Spadaja one do 100-110. Nie mam zielonego pojęcia jak temu zaradzić  :( Niżej podam specyfikacje sprzętu

 

  • Procesor: Intel Core i5- 6500 3,2 Ghz
  • Dysk: crucial ct275mx300ssd1
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070
  • Microsoft Windows 10 Home PL (wersja 64-bitowa)

Jestem kompletnie zielony w temacie komputerów. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże 


Wypowie sie ktos?
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Was :)

Jest wredny problem na granie 1v1. Tworzę poczekalnie i zapraszam kolegę i uruchamiam grę. Ja jako host bez problemu mogę grać na mapce, a koledze zaczyna ładować mapkę, ale staje przy łączeniu z serwerem. Czasami po długim ładowaniu, dołącza kolega do gry, ale nie może wybrać żadnej drużyny, jest tylko jako obserwator. Tak samo działa jak on założy poczekalnie to wtedy ja nie mogę dołączyć. Problem ustępuje jak kolega podłącza telefon do komputera i udostępnia internet przez tel. Wtedy możemy normalnie grać, Co takiego się dzieje? :)

za odpowiedzi dziękuję z góry :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Cześć, potrzebna mi pilnie pomoc!

Mam okazję za małe pieniądze pozyskać używanego laptopa (jednego z dwóch), jednak jeśli miałbym już jakiegoś kupować, to musiałbym mieć pewność, że CS:GO będzie działał w miarę płynnie.

 

Specyfikacja laptopa nr.1:

System: Windows 8.1

Procesor: AMD E2-1800 1.7GHZ

Pamięć RAM: 4GB

Karta graficzna: Radeon HD 7470M 1024MB

 

Specyfikacja laptopa nr.2:

System: Windows 7

Procesor: Inter Core i5-3320M CPU 4x2.60 GHz

Pamięć RAM: 8GB

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 4000 349 MHz

 

Interesuje mnie raczej rozgrywka na najniższych detalach z wyłączeniem cieni. Z góry dzięki wielkie!

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Cześć, mam problem z skaczącymi fps'ami w cs go. W panelu sterowania mam włączone aby używało mi karty graficznej nVidia, tryb zasilania na najwyższa wydajność i co jakiś czas nagle z 150fps spadają do 10, mija tak z minuta i znowu jest wszystko w porządku. Wydaje mi się, że samo zmienia na zintegrowaną kartę graficzną, chociaż nie powinno bo jak wyżej napisałem w ustawieniach raczej mam wszystko dobrze. Proszę o pomoc bo takie coś strasznie denerwuje i uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Mój sprzęt to Asus R558U

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...