Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie, mam obydwa produkty do kupienia w fajnej promocji, creative woof 2 sluchalem ale nie znam sie ani nie potrafie porownac specyfikacjami z jbl go.
Stad pytanie czy warto doplacic 20zl do owego jbla czy roznica bedzie jakakolwiek czy moze creative lepszy. Z gory dziekuje za pomoc :))

Edytowane przez xMayhem3
Link to post
Share on other sites

 

 

Kolega posiada JBL GO i mogę w 100% polecić 

mój kolega ma słonia w karawace bardzo fajna rzecz tak twierdzi przynajmniej  

 

JBL robi chyba najlepsze głośniki BT i bym je brał.

fiat multipla to podobno bardzo ładne auto 

panowie jak coś doradzacie to rzeczowo i konkretnie a nie wróżenie z fusów a nuż się uda wydajecie swoje pieniądze wydawajcie na co chcecie ale nie doradzajcie innym żeby wydawali kasę bo tak wam się wydaje.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja mam jbl go kumpel woof'a 2

 

oba głośniczki są spoko. nic nie trzeszczy. tutaj musisz podejść do sklepu i porównać który głośniczek daje lepszy dźwięk. W tej cenie którego byś nie wybrał będziesz zadowolony.

 

ps. jak głośniczek ma być używany w plenerze to bierz GO. Woof ma błyszczące elementy które łatwo się rysują. No ale jest też ładniejszy :) 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc , finalnie zamówiłem 2 woofy i JBL GO, woofy dla kobiet JBL dla mnie z uwagi na to iż woofy będą raczej przesiadywać w domu, a ja z JBL'em mam zamiar latać bo w domu mnie praktycznie nie ma, wziąłem pod uwage porade wyżej jak i całą resztę. Dzięki za pomoc , jak głośniczki obczaje to napisze jak się sprawują i który moim zdaniem lepszy, może ktoś w niedalekiej przyszłości będzie miał podobny dylemat :) 

Link to post
Share on other sites

Ja mam JBL GO i uważam, że to straszny badziew. Kupiłem w sklepie stacjonarnym i bardzo żałuję bo gdybym kupił przez internet to bym odesłał. Wiadro młotków generuje podobny łomot jak ten głośnik, tylko oczywiście ciszej i nie ma funkcji bluetooth.

Link to post
Share on other sites

Ja mam JBL GO i uważam, że to straszny badziew. Kupiłem w sklepie stacjonarnym i bardzo żałuję bo gdybym kupił przez internet to bym odesłał. Wiadro młotków generuje podobny łomot jak ten głośnik, tylko oczywiście ciszej i nie ma funkcji bluetooth.

 

 

nie ma funkcji bluetooth? na pewno masz JBL GO ? :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...