Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : GRY (CS, Battlefield 1, Battlefield 4, Witcher 3 i inne nowości)

  • Maksymalna kwota : 7000-7500 ZŁ

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Początek maja - drugi tydzień maja.

Których części potrzebuję : Cała jednostka.

Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak.

Rozdzielczość mojego monitora i model : Brak. Mam na to oddzielny budżet. 

Specjalne wymagania : Wydajna i cicha praca z niskimi temperaturami. 

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Nie posiadam.

Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/6trZqc/

Inne 

Zamierzam złożyć teraz PC, gdyż MSI zwraca część pieniędzy za swoje produkty. W ten sposób mogę zaoszczędzić prawie 300 zł dzięki karcie graficznej i płycie głównej. Mam nadzieję, że udało mi się dobrze dobrać podzespoły. Spokojnie mógłbym zakupić jakiegoś niereferencyjnego GTX'a 1080Ti ale czekam na Voltę dlatego chciałbym zostać przy GTX'ie 1080 i nie wydawać niepotrzebnie więcej pieniędzy. Co myślicie o tym zestawie? Zasilacz został dobrze przeze mnie dobrany? Patrzyłem się jeszcze na obudowę PHANTEKS Enthoo Pro M. Zależy mi na wyglądzie, jakości, wyposażeniu i przede wszystkim, żeby obudowa była przewiewna. Jeśli będzie trzeba mogę dokupić wiatraki BQ Pure Wings 2. Co do grania to zamierzam grać w jakości WQHD. Nad monitorem się nadal zastanawiam czy zamówić z niemieckiego Amazonu Asusa ROG Swift PG278QR bo myślałem wcześniej nad Dellem na IPS'ie ale do takich gier będą potrzebne te 144Hz. Liczę na jakieś propozycje z waszej strony.

 

Edytowane przez Lindenowski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...