Skocz do zawartości

Instalacja win 7 brak wymaganego sterownika


Recommended Posts

Cześć! Dzisiaj zlozylem PC i nie potrafię sobie poradzić z instalacją windowsa przez klucz USB. Otoz po wyborze jezyka, klikam "zainstaluj" a pozniej wyskakuje okienko z "ladowaniem sterownika" (brak wymaganego sterownika urzadzenia stacji dysków CD/DVD)... Pendrive bootowalny sam przygotowalem przez wiersz polecen (cmd) i juz raz zainstalowalem windowsa lecz na starszej platformie lga 1150 i zadnego sterownika nie potrzebowalem. Napędu brak w moim PCCpu i5 6400MoBo asrock B150 fatl1ty k4 hyperSSD 240GB goodram iridium HDD nie posiadam. efca38dc7d3d9eafa1d5b13b7112dc32.jpgS7 edż :-P

Jeszcze dodam, że obecnie na tym dysku SSD mam wlasnie poprzednia instalacje windowsa ale chcialbym sie jej pozbyć i od nowa postawic system S7 edż :-P

Link to post
Share on other sites

Asrock podpowiada co zrobic http://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20B150%20Gaming%20K4/?cat=Specifications

 

"To install Windows® 7 OS, a modified installation disk with xHCI drivers packed into the ISO file is required. Please see our online tutorial or check our User Manual for more detailed instructions

 

w tutorialu wybierasz opcję "100 series" i "With a USB drive and any kind of mouse or keyboard."

i masz "solucion C" co i jak wykonać krok po kroku

Edytowane przez wrzesi0
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobrze, że jeszcze mam lapka... Wolno to robi ale cóż... Pamiętam kiedyś kiedyś też wolalo ode mnie sterownik sata... Piwo Ci wiszę jak nic :-) S7 edż :-P

Mam kolejny problem, po zainstalowaniu systemu z pendriva system nie odczytuje/nie wykrywa tego nośnika USB, śmieszne bo myszkę przez USB mam podłączony i działa a jak chce zainstalować cokolwiek z pendriva to system go nie widzi, muszę dodać sterowniki USB 3.0 do instalacji windowsa?Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Wykopałem stary napęd i już wszystko gra. Dziękuje użytkownikowi wrzesi0 za wskazanie poradnikaWysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...