Skocz do zawartości

ASUS ZenFone 3


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez yeti1992,

Recommended Posts

Telefon wygląda ok parametrowo, ale ma bardzo małą baterię jak na swoje wymagania. Stosunkowo słabszy procesor, więc telefon bardziej nadaje się do zdjęć i internetu niż do gier. Ten słabszy procesro ma też plus oczywiście bo mniej obciąża baterię, przez co jej czas pracy może nie być tragiczny.

Edytowane przez kenigis
Link to post
Share on other sites

honora da się w tej cenie kupić bez problemu i to będzie najlepszy wybór tak mi się wydaje. Zresztą sam go zakupiłem za  1650 ze 2 tygodnie temu w media markt. Co mogę o nim powiedzieć to, że nie lubi aplikacji w tle, bateria w cyklu mieszanym od biedy do dwóch dni, jeden bez problemu przy intensywnym użytkowaniu. Aparat jest bardzo szybki, ma fajne tryby i robi na prawdę ładne zdjęcia. Tył się szybko rysuje więc albo folia albo etui przy zakupie. Emui jest na prawdę dobre, ma dużo funkcji, dużo możliwości personalizacji i jest dobrze w miarę zoptymalizowane. Jeśli ten asus miałby kosztować 1600 a h8 1700 to bierz honora bez zastanowienia.

Link to post
Share on other sites

Co do Asusa to bateria ponoć mimo małego ogniwa trzyma dosyć długo i 2 dni pracy nie są problemem przy mocnym użytkowaniu, ale tu definicja mocnego użytkowania zależy od danej osoby ;) Co do Snapa w tym Asusie fakt nie jest to wydajnościowy potwór ale do normalnego użytkowania wystarcza i gry też chodzą nie najgorzej, patrząc po recenzjach które oglądałem, a dzięki takiemu prockowi  asus wyciąga niezłe czasy pracy na tej baterii.  

 

      Odradzam zakup teraz sam na niego sie czaje aż spadnie z ceny. w Maju Asus ma wypuścić Zenfone 4 więc Zenfone 3 spadnie z ceny, jak wejdzie na poziom 1200-1300zł wtedy będzie to dosyć opłacalny deal ;) Na chwile obecna nie znalazłem dla siebie lepszego telefonu, z racji ze tak jak sam pisałeś ja też nie gram za dużo, sporadycznie, a najbardziej zależy mi na baterii i aparacie a ten w Asusie jest naprawdę Bardzo dobry w tym przedziale cenowym oraz na płynności działania systemu przez długi czas to ten telefon wydaje sie odpowiedni ;). Tylko radze poczekać do maja i wypuszczenia Zenfone 4 :).   Nie wiem czy mogę wrzucić tu link przykładowej recenzji asusa ale Tabletowo robi całkiem przyjemnie recenzje https://www.tabletowo.pl/2016/10/30/recenzja-test-asusa-zenfone-3/

 

 

No i największy mankament tego Asusa to chyba jego delikatna obudowa bez Etui sie nie obejdzie bo telefon będzie ładnie sie prezentował do 1 upadku na ziemię ;) tutaj Video gdzie  Gosciu zrzuca telefon na chodnik ;) 

 

Wady wszystkich "Szklanych" telefonów pokazane dobitnie w tym filmiku. 

 

Wszystko zależy czy zalety  przewyższaja dla ciebie wady, pod względem aparatu i płynności działania to naprawdę bardzo dobry telefon tylko trzeba zadbać o obudowę ;)

 

 

Ewentualnie zobacz motorole G5 Plus Chyba całkiem ciekawy telefon z Jasną przesłoną aparatu ;). A cena jakoś na poziomie 1300zł. 

Edytowane przez technolog
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...