Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć zastanawiam się nad wyborem słuchawek(obecnie posiadam rp hje125):

kz zst(strasznie wyhypowane, - : miesiąc czekania)

takstar hi 1200(+ : dostępne w pl, - : jack prosty)

einsear t2(- : miesiąc czekania)

 

który model w tym przedziale jest najlepszy? Czy istnieje model lepszy od wyżej wymienionych?

Pozdrawiam

Edytowane przez mortadelas
Link to post
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedź :)

Słucham wielu gatunków muzyki, więc ciężko mi określić co w tych słuchawkach miałoby dominować, mam nadzieje że w każdym aspekcie pobiją poprzedniczki.

a jak do tych takstarów mają sie

https://www.morele.net/sluchawki-sennheiser-cx-300-ii-precision-black-287758/

https://www.morele.net/sluchawki-snab-overtone-ep-101m-778604/

 

cena jest bardzo podobna, natomiast bardzo duża jest różnica w popularności. Czy stoją za tym solidne podstawy?

Edytowane przez mortadelas
Link to post
Share on other sites

Vjjb kosztują ok 80 zł na ali , takstary 95. Byłem prawie zdecydowany na zircony(recenzja z audiobudged) ale do tych dwóch modeli troche im brakuje(opinia użytkownika z innego forum(do której powinienem podejść z dystansem z uwagi na to że posiada kontrmodel słuchawek(ale ma za wysoką range by jego opinie zignorować))).

 

 

Udało mi się zamówić takstary po starej cenie(vjjb razem z przesyłką kosztują tyle samo co takstary). Zapłace 20 zł więcej ale jestem pewien że jutro będe je miał.

Rozważałem zakup 2 par z chin, einsery t2 i vjjb k4, wyszłoby 20zł wiecej, ale mam już takie ciśnienie że chciałęm iść do najbliższego elektromarketu tylko po to by posłuchać muzyki w innym brzmieniu. Niby co 2 pary to nie jedna( czuje się jakbym robił sety pod pve i pvp jak w jakimś mmo :D). Dzięki synergii byłyby lepsze od jednej ale ten miesiąc oczekiwania.

 

Będzie niemiło jak nie zauważe różnicy pomiędzy słuchawkami za 30 a 115 zł :)

 

W każdym przypadku, dziękuję za rady.

Edytowane przez mortadelas
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...