Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

Co mam 
- phanteks entho pro

- evga g2 750w

-masa dysków w tym ssd łącznie 5tb

- z97X killer
- xeon 1230v3

- gtx 970
- fera 2 v(2?) 
- 2x monitor FHD 

Co chce

- pc pod render i gry chłodzony wodą w przyszłości możliwe sli
- wszystko oprócz mobo, psu i dysków do żyda bo nie warto. 

- chce robić custom lc a nie chce mi sie spedzać tygodnia nad tajnikami dobierania odpowiednich złączeki, czytaniu 400523092 recenzji. Ogólnie wiem na czym zabawa polega i jak co z czym się łączy - to jest do ogaru, tak wiem jakie jest ryzyko i ile z tym zabawy. w kwestii samego lc:
*chce dodatkowy kranik na łatwą wymiane cieczy i płukanko. 
* chcę robic to na wężach, z akrylem i tym drugim bawić sie nie chce. 
* węże będą kolorowe, nie będę niszczył setupu kolorantem. 
* czy mimo stosowania węży da się je fajnie ułożyć albo nałożyć jakieś"kolanka" które by je zaginały w odpowiedni sposób? 

* pompka ma dać rade 2 gpu+ cpu, mam nadzieje ze mi palma nie odbije z chęcią wodowania mobo+ ram xD 
w kwestii samego setupy:
*sli ready wiem 5930k poza zasiegiem, 5820k musi styknąć
* wiem ze czerwiec x299, sytuacja której nie musze tłumaczyć jest taka ze teraz muszę zadeklarować co biorę a sprawa poczekać nie może. wiem ze trace, wiem ze bedzie wydajniej, tak ma byc i uszanujcie to pls. 
* mobasek neutralny czarny/biały z możliwością podpięcia led(ledy mam) dobrze jakby sam miał LED

* zależy mi na tym, że zmieniam rureczkę, profil koloru led i mam kompletnie inny wygląd pc tanim kosztem. 
* wiem ze ryży, ale do grania się nie nadaje, niby kupuje 4k monitor ale mech nope

*wiem vega hbm2 render itd, ale nie moge poczekać bo nie, moze uda mi sie utargować z poprawkami, ale to mało pdp;/ 
*Wiem ze sli ssie. ja chce nie dla wydajnosci a dlatego ze mi sie podoba. głupota? tak, jestem idotą, chcę jeszcze zostać idiotą z SLI 
*wiem ze zasiłka z oc całości nie podoła. JC zejdę z oc 
Chyba wszystko. 
wybaczcie za ścianę tekstu, ale wiecie, wiecej napisze mniej waszego klikania i wytykania co robie nie tak

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...