Skocz do zawartości

Wybór GTX 1080?


Recommended Posts

Heyo forumowicze. Posiadam GTX 1070. Karta jest świetna, i mam ja nie całe 8 miesięcy, ale brakuje mi trochę "powera".

 

We wszystkie tytuły da się grać, aczkolwiek ostatnio Rainbow Six Siege mnie strasznie pochłonęło, i grając we wszystko wymaxowane na Ultra i na monitorze 144hz na niektórych mapach, mam dropy FPS ze 144 do 110-120 :)

 

Myślałem, by nie dołożyć trochę pieniążków i kupić jakiegoś GTX 1080

 

Naczytałem się milion opinii, ale ciężko jest się odnieść do tego, miałem już kupować wersję od MSI Armor, ale jak przeczytałem, że nie ma Backplate'a to oczywiście rezygnacja z miejsca.

 

Ktoś może polecić, jakiegoś godnego niereferenta? Obecnie posiadam 1070 od MSI Gaming X.

 

Myślę, by sprzedać swojego 1070 za ok. 1750zł (bo ma jeszcze długą gwarancję) i kupić jakiegoś GTX 1080, ktoś byłby skłonny pomóc i doradzić?

 

Pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli! :)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tydzień temu MSI GTX 1080 GAMING X i jest boska!!!.Dałem za nią 2450 zł,do tego kod gry i od 14.04.2017-14.05.2017 r MSI prowadzi zwrot gotówki.Za tą kartę dostaniesz 210 zł.Jest z tym trochę zachodu ale myślę że jest to warte.Kod już sprzedałem znajomemu za 100 zł,tak że w sumie ta karta będzie mnie kosztowała 2140 zł.Jeszcze nie całe dwa miesiące temu  kosztowała ponad 1000 zł więcej.Masz już przecież kartę MSI GAMING X tylko model niższy i myślę że jesteś zadowolony.Więc się nie zastanawiaj tylko bierz o model wyższą.Naprawdę warto!

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tydzień temu MSI GTX 1080 GAMING X i jest boska!!!.Dałem za nią 2450 zł,do tego kod gry i od 14.04.2017-14.05.2017 r MSI prowadzi zwrot gotówki.Za tą kartę dostaniesz 210 zł.Jest z tym trochę zachodu ale myślę że jest to warte.Kod już sprzedałem znajomemu za 100 zł,tak że w sumie ta karta będzie mnie kosztowała 2140 zł.

W jaki sposob uzyskac ten cashback 210zl od msi?

Link to post
Share on other sites

Login1969 a mozna wiedziec gdzie ja kupiles za 2460?Aktualnie najnizsza cena w sklepach w ktorych obowiazuje promocja na gry to koszt 2559 minimum

Oczywiście że można: http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx1080-gaming-x-g8-i6792815703.html

Tyle że podrożała o 10 zł.Ale sprzedawca super.Bardzo dobry kontakt,telefoniczny i mailowy.We wtorek zamówiłem a w środę była już w moim kompie.Pytaj telefonicznie o kod do gry.Chyba jeszcze nadal trwa promocja Nvidii : http://www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/for-honor-ghost-recon-wildlands-bundle/?nvid=nv-int-frhrgtrnwsbl-6404

 

I chociaż ich sklepu nie ma wśród partnerów tej promocji,to kod otrzymałem.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że można: http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx1080-gaming-x-g8-i6792815703.html

Tyle że podrożała o 10 zł.Ale sprzedawca super.Bardzo dobry kontakt,telefoniczny i mailowy.

Powiedz mi, jak gwarancja? On ja realizuje czy przez msi trzeba? I czy rejestrowales ta gtx 1080 na stronie msi i dziala dobrze? Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pytałem też jak z gwarancją.Gdyby coś się stało w okresie gwarancji wysyłamy do tego sklepu.Zarejestrowałem kartę na stronie MSI.Karta jest rewelacyjna.Normalnie chodzi na stokowych zegarach ale dla sprawdzenia podbiłem jej zegary w MSI Afterburner aż do +160 MHz na rdzeniu i +560MHz dla pamięci.Nawet się nie zająknęła.Pograłem z jakąś godzinę w Ghost Recon Widlands na ULTRA w FullHD i żadnych artefaktów i niespodzianek!Naprawdę mega zakup.Temperatura  po dłuższym graniu podchodziła pod 70 stopni.Teraz już zdjąłem te zegary i działa na stokowych.Temperatura około 62 stopnie.

Link to post
Share on other sites

Wg nowej polityki realizowania kodów gier dodawanych do kart NVidii (link) aktywacja jest przypisana do konta i modelu karty objętej promocją. Można w związku z tym zapytać, w jaki sposób sprzedałeś ten kod, nie narażając się na problemy z realizacją?

 

Kod już sprzedałem znajomemu za 100 zł

Znajomy chyba musiał mieć też jeden z modeli objętych promocją?

Link to post
Share on other sites

Wg nowej polityki realizowania kodów gier dodawanych do kart NVidii (link) aktywacja jest przypisana do konta i modelu karty objętej promocją. Można w związku z tym zapytać, w jaki sposób sprzedałeś ten kod, nie narażając się na problemy z realizacją?

 

Znajomy chyba musiał mieć też jeden z modeli objętych promocją?

Wystarczy że w kompie siedzi GTX 1070 lub 1080.Może być nawet kupiony pół roku temu.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zamknie działalność albo padnie (chociaż nie sądzę bo karty od niego znikają jak świeże bułeczki) to masz zarejestrowany produkt na stronie MSI i piszesz do nich.Chodzi o to że jeżeli sklep istnieje to on odpowiada za naprawę.Ty nie musisz wydzwaniać i się tym zajmować.A poza tym równie dobrze nagle może paść Komputronik lub jakieś inne Morele i sytuacja jest taka sama.Sklep jest na Allegro od trzech lat i myślę że będzie przynajmniej następne trzy lata:)

Link to post
Share on other sites

Właśnie, dlatego pytałem, czy da się zarejestrować produkt na stronie MSI (pokazuje również, czy produkt jest oryginalny) :)

 

Bo właśnie w wypadku, gdy padnie sklep, to masz gwarancje producenta, i wysyłasz bezpośrednio do nich.

 

 

Tak czy siak, sklep robi to samo co Ty byś zrobił = wysyła produkt uszkodzony do producenta, i robi to za nas w okresie gwarancji (że nie tracimy kasy na wysyłkę) i nie pieprzymy się co z tym dalej :)

 

 

Ale jeśli produkt zarejestrowałeś, to super sprawa.

Link to post
Share on other sites

A powiedźcie mi, opłaca się w ogóle kupować tego GTX 1080?

 

Za chwile mają wyjść, Pascal Refreshe podobno, z serii 2070 i 2080. Nie zdominują GTX 1080? i jak to będzie wyglądało z ceną? bo GTX 1080 idzie kupić za 2100 właśnie, a jak wyjdzie taki 2080 to pewnie cena wynosić będzie ~~3500zł? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Pisze tam " Wypełnij wniosek na tej stronie 30 - 60 dni po dokonaniu zakupu. "

Więc dopiero po 30 dniach można, w regulaminie pisze, :( a promocja trwa do  14 maja , eh a miałem brać bo na allegro jest 0% Rat teraz :(
Chyba że trzeba dokonać zakupu w tym przedziale 14 kwietnia do 14 maja i można starać się o zwrot kasy,
tylko że nie piszą nic w regulaminie czy tak można .

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

 Sprawdz tylko czy sklep jest objęty promocją (sprawdzasz na stronie MSI)

Sklep nie musi być objęty promocją.

 

https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/springcashback/home

 

https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/springcashback/terms

 

https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/springcashback/qualifying

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...