Skocz do zawartości

Radio do samochodu +/-200 zł


Recommended Posts

Cześć, szukam radia do samochodu za ok. 200 zł. Ma być umieszczone w schowku, więc musi być krótkie (bez napędu DVD/CD). Chcę żeby miało wejście na USB lub MicroSD/SD oraz pilota (aby nie schylać się do schowka). Oczywiście podstawowym wymaganiem jest przyzwoita jakość, RDS i wolałbym żeby było nowe (ew. używki tylko z allegro). Co proponujecie? 

Link to post
Share on other sites

nie doczytałem że autor chce na pilot .
ALe jak już napisałem to sugeruję dowiedzieć się czy nie będziesz potrzebował seperatora taki wzmacniacz do antenty http://allegro.pl/wzmacniacz-separator-antenowy-vw-seat-skoda-audi-i5597486880.html

, gdyż bez tego nie będzie ci odbierał radia .
Ja taki problem miałem w Megane 3 jak zmieniłem fabryczne radio na Pioneer to praktycznie nie odbierał mi stacji , a jak dokupiłem seperator to już pięknie działa  :) .

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

Nie ma znaczenia jakie to auto , każdy kto pozbywa się orginalne radio to bez tego seperatora nie będzie mu odbierało jak powinno stacje radia , ja mam megane 3 Renault , znajomi tez tak mieli i bez tego nie obeszło się .
Chociaż ty masz bardzo stare auto zabytkowe to nie wiem jak będzie .

 

BTW. Piękne cacko :) , widziałem takie auto czerwone we Wrocławiu i mam nawet zdjęcie na telefonie :) 

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze zły dział

W nazwie działu jest urządzenia audio więc myślałem że dobry...

 

Cadillac stoi jak malowany a w nim radio..

Radio którego szukam będzie schowane w schowku, a oryginalne będzie na wierzchu tylko gra bardzo słabo

 

Szału nie będzie ale trafisz jakiegoś Sony czy Pioneer. 

Znalazłem Sony DSX-A40UI i tak naprawdę niewiele więcej. Co sądzisz ? Gra to w miarę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...