Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z zalogowaniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tijiv

tijiv
  • bQ

• 218 postów
  • Miejscowość:Kalisz

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:36

Od pol roku na kompie nie moge zalogowac sie do portalu ani forum. Zmienilem haslo, potwierdzono mailem po czym przy probie logowania mam "podano niepoprawne dane". Zeby napisac posta musialem skorzystac z telefonu.
  • 0

#2 jacekgothic

jacekgothic
  • Ω

• 14832 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:47

Spróbuj się zalogować poprzez portal. 

Jak nie pomoże, to pisz do portalu, ponieważ konta na forum są powiązane z nimi   :/  - http://www.benchmark.pl/kontakt.html

Zaznacz -  Administracja serwisem - kontakt w sprawach technicznych - i opisz im problem.

• 1

Xbox One X + elite  // TOSHIBA Satellite

#3 robotox1

robotox1
  • Dyskutant

• 183 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:51

Wielkosć znaków w nicku musi się zgadzać.

• 0

CPU: Intel Core i5 4460 (4x 3200MHz) GPU: GTX 650 2GB OC RAM: 6GB DDR3 1333 CL9 ZASILACZ: SilentiumPC Vero M1 600W OS: Win 7 Ult x64 WWW: Opera

#4 tijiv

tijiv
  • Autor tematu
  • bQ

• 218 postów
  • Miejscowość:Kalisz

Napisano 28 kwiecień 2017 - 00:52

Spróbuj się zalogować poprzez portal. 

Jak nie pomoże, to pisz do portalu, ponieważ konta na forum są powiązane z nimi   :/  - http://www.benchmark.pl/kontakt.html

Zaznacz -  Administracja serwisem - kontakt w sprawach technicznych - i opisz im problem.

Ogolnie to zglosilem sie tez na fb, za 2 razem cos sie naprawilo, bo juz pisze posta z mojej stacjonarki, aczkolwiek zastanawia mnei jak to jest ze moge korzystac z konta poprzez telefon (IP to samo bo lecialem na wifi w domu) a z komputera juz nie, jakbym mial bana na adres MAC czy cos, dosyc dziwne - keidys mi pomogl format ale teraz chyba panowie cos zdzialali sami

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych