Skocz do zawartości

Sennheiser game zero bez karty dźwiękowej vs Hyperkleksy cloud 2


Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć czy kupując owe sennheisery bez karty dźwiękowej będę zadowolony, gdyż kupiłem 2 dni temu hyperx cloud 2 z kartą dźwiękową 7.1 i jestem niemile zaskoczony. Gram tylko w CS GO Przed kupnem słuchawek grałem na beats studio dr dree I słyszałem dużo precyzyjniej gdzie przeciwnik się znajduje niż teraz na słuchawkach cloud 2. Próbowałem wszystkich opcji audio w CS, z włączonym 7.1 jak i z wyłączonym. Efekt nadal słaby. Chcę teraz wymienić te słuchawki i dopłacić do sennheiser game zero, ale czytałem że bez karty dźwiękowej może być słabo? Niby mam jakąś stara kartę USB steelseries 7.1 ale jeżeli na hyperx karta mi nie pomagała to czy z sennkami również będzie problem? Czy wgl jest sens ustawiania dźwięku 7.1 do csa? Skoro na beatsach byłem w stanie precyzyjniej ustalić pozycje przeciwnika a one są chyba tylko stereo.

 

Mój sprzęt PC to: asus z170 pro gaming, i5 6600k 8GB ramu, ssd, gtx 1050.

Link to post
Share on other sites

No dobrze ale jeśli wypne słuchawki z karty to zostaje mi tylko 1 jack do obsługi mikrofonu i słuchawek. Po Podłączeniu do gniazda dźwięk jest tylko w jednej słuchawce więc jak miałbym z nich korzystać bez tej karty? Pomimo tego chciałbym się też dowiedzieć czegoś o game zero? Opłaca się czy nie, dobre pozycjonowanie? Etc

Link to post
Share on other sites

No dobrze ale jeśli wypne słuchawki z karty to zostaje mi tylko 1 jack do obsługi mikrofonu i słuchawek. Po Podłączeniu do gniazda dźwięk jest tylko w jednej słuchawce więc jak miałbym z nich korzystać bez tej karty? Pomimo tego chciałbym się też dowiedzieć czegoś o game zero? Opłaca się czy nie, dobre pozycjonowanie? Etc

 

nie wiem czy chciałbym wydać 800 zł na słuchawki tylko do gier. Już lepiej kup jakieś słuchawki do muzyki a za 800 zł naprawdę kupisz dobre słuchawki i dokup mikrofon.

Link to post
Share on other sites

Michaelz ale to ja je kupuje a nie Ty. Jakbyś nie doczytał to do muzyki mam beatsy które spełniają moje muzyczne oczekiwania w 100%. Potrzebuję profesjonalne słuchawki do CS'a GO i nie mam problemu w przeznaczeniu na nie 800 zł. Także jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na którykolwiek z moich pytań to po prostu nie pisz nic ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Same słuchawki nawet za 5k na niewiele się zdadza jeśli je podłączysz do Integry. To że słuchawki są do muzyki w niczym nie przeszkadza żeby były również do grania. Kupujesz Microfon osobno dobre źródło a wybór słuchawek robi się wtedy ogromny i można kupić słuchawki uniwersalne które sprawdza się za równo do muzyki jak i do grania.

Co beatsów to to co oferują w zamian za to ile kosztują jest mocno dyskusyjne

Link to post
Share on other sites

Zostawmy już inne tematy. Co sądzicie o tych sennheiserach bądź jakie inne słuchawki kupić. Interesuje mnie tylko i Wyłącznie perfekcyjnie pozycjonowanie najdrobniejszego hałasu. W cloudach np nie jestem w stanie określić na 100% czy słyszę coś z tyłu czy z przodu. Słuchawki będą tylko i wyłącznie wykorzystywane do tego CS'a. Zastanawiam się jeszcze nad qpad qh-1339 ale nie wiem czy chce przekroczyć barierę 1000zł.

Link to post
Share on other sites

Karta karta i jeszcze raz karta droższe źródło tańsze słuchawki. To jest moje zdanie inni twierdzą inaczej ale z mojej zaglerki sprzętem takie mam wnioski. Wiec kupił bym AIM SC 808 do tego wymiana opkow Zalman mic albo bechringer c1u. I za resztę jakieś otwarte słuchawki jeśli to nie problem. Efekt będzie dużo lepszy niż gamingowe Headset

Link to post
Share on other sites

No załóżmy, że masz rację ale czytałem na paru stronach, że niektórzy gorzej słyszą w csie jeśli jest to dźwięk 7.1 albo 5.1 i że najlepiej jest na stereo. A ta karta co napisałeś jest 7.1 więc nie wiem czy ryzykować. Kupię kartę a okaże się że dalej słyszę gorzej niż na zwykłych beatsach audio

Link to post
Share on other sites

Ech chłopie czytaj dokładnie a nie po łebkach karta jest 7.1 jak wypniesz kartę córkę wtedy masz 7.1 na głośniki a podstawowa Matka ma wyjście Jack 6.3mm jest to wyjście z wbudowanym wzmacniaczem dedykowane słuchawką stereo. Co prawda karta w sterownikach ma jakieś wirtualizacje dźwięku 7.1 ale nawet tego nigdy nie sprawdzałem.

Link to post
Share on other sites

Ech chłopie czytaj dokładnie a nie po łebkach karta jest 7.1 jak wypniesz kartę córkę wtedy masz 7.1 na głośniki a podstawowa Matka ma wyjście Jack 6.3mm jest to wyjście z wbudowanym wzmacniaczem dedykowane słuchawką stereo. Co prawda karta w sterownikach ma jakieś wirtualizacje dźwięku 7.1 ale nawet tego nigdy nie sprawdzałem.

 

odnoszę wrażenie, że to jeden z tych klientów, który jest rozpieszczonym dzieckiem, które po prostu oczekuje polecenia drogiego sprzętu wedle zasady drogie = lepsze. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

odnoszę wrażenie, że to jeden z tych klientów, który jest rozpieszczonym dzieckiem, które po prostu oczekuje polecenia drogiego sprzętu wedle zasady drogie = lepsze.

A ja odnoszę wrażenie typie, że sztucznie nabijasz posty, ba to nie jest wrażenie a w 100% prawda skoro dodajesz posta "wszystko co chciałem napisać zostało napisane, więc się nie udzielam" takze tego. Jeśli tak Cię to nurtuje to na wszystkie rzeczy pracuje sam :) i nie boli mnie wydanie "800 zł" tak jak Ciebie, bo mnie na to stać. Jak już napisałem nie masz żadnej odpowiedzi na temat to idź nabijac posty gdzie indziej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Proponuję panowie zakończyć przytyki i wrócić do meritum to nie piaskownica.

 

Co do słuchawek proponuję przejrzeć przypiety temat polecanych słuchawek i przeczytać parę recenzji.

 

Ja od siebie polecę shp9500 bardzo fajne słuchawki do grania niestety ciężko dostępne w Polsce.

Link to post
Share on other sites

A ja odnoszę wrażenie typie, że sztucznie nabijasz posty, ba to nie jest wrażenie a w 100% prawda skoro dodajesz posta "wszystko co chciałem napisać zostało napisane, więc się nie udzielam" takze tego. Jeśli tak Cię to nurtuje to na wszystkie rzeczy pracuje sam :) i nie boli mnie wydanie "800 zł" tak jak Ciebie, bo mnie na to stać. Jak już napisałem nie masz żadnej odpowiedzi na temat to idź nabijac posty gdzie indziej.

 

ja ci próbuję wytłumaczyć, że można uzyskać super efekt na sprzęcie bez dopisku "dla gracza".... I tyle a ty krzyczysz "to moje pieniądze i wydam je jak chce" pretensjonalnym tonem. Ja ci tylko chciałem pomóc a ty mnie obrażasz. 

 

To jak tak się uparłeś to kup wzmaka dedykowanego dla graczy

SENNHEISER GSX 1200 PRO 

 

dorzuć do tego słuchawki o których mówiłeś i jesteś urządzony powinno wszystko bajecznie hulać przynajmniej w teorii bo nie wiem jak to działa w rzeczywistości. Słyszałem opinie, że ten sprzęt jest mocno przereklamowany :)

Link to post
Share on other sites

Ten wynalazek od Zenka to dobrych recenzji nie miał. Generalnie lepiej kupić AIM SC808 i do tego przyzwoite, nie przebasowione, selektywne słuchawki i mikrofon. Miałem na głowie trochę gejmerskiego sprzętu, nic nie nadawało się do słuchania muzyki. Generalnie był to dźwięk mocno zniekształcony, często łączący potworną 'suchość' z tupaniem basu i dziurą w środku. W sumie to byłem w stanie w nich wytrzymać tylko po kilka minut. Szczytem wszystkiego był headset z wibracją, myślałem, że mi sam się zerwie z głowy. Nie wiem też z jakiego powodu słuchawki hifi miałyby źle/gorzej wypaść w grach w porównaniu do tego szmelcu. No ale co ja tam wiem o FPS-ach, w CS-a to ja kończyłem grać jak wyszedł 1.6 a nie zaczynałem...

Link to post
Share on other sites

Są tematy przyklejone, jest wyszukiwarka a wy nadal piszecie każdemu to samo.

Przynajmniej raz na dwa dni taki sam temat.

Na waszym miejscu skopiował bym tekst i robił tylko WKLEJ do każdego kolejnego tematu.

Link to post
Share on other sites

Są tematy przyklejone, jest wyszukiwarka a wy nadal piszecie każdemu to samo. Przynajmniej raz na dwa dni taki sam temat. Na waszym miejscu skopiował bym tekst i robił tylko WKLEJ do każdego kolejnego tematu.

W jednym z owych przyklejonych tematów jest napisane, że z tych 4gamers rzeczy qpady i niektóre sennheisery nie sa najgorsze, więc pytam czy ktoś miał styczność z qpadami 1339 bądź sennkaami i wie coś o nich więcej niż ja. Dowiedziałem się wielu rzeczy o karcie itp super.. podejrzewam, że niebawem taką kupie dla próby, ale dalej nie dostałem odpowiedzi na główne pytanie o konkretnych modelach. Nieźle

Link to post
Share on other sites

Qpady to beyerdynamic DT 770 hyba 64Ohm więc sobie odpowiedź sam czy za doceniony Microfon warto tyle dopłacić. Setki to też seryjniaki z diczepionym mic zmiana numerka i znacznie wyższa cena. Satysfakcjonuje Cie taka odpowied?

 

Oczywiście o tym na forum już było nie raz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Potrzebuję profesjonalne słuchawki do CS'a GO

Nie ma czegoś takiego jak profesjonalne słuchawki dla graczy.Są tylko lepsze i gorsze do grania.Profesjonalne w niczym by się nie wyróżniały od tych dobrych i na tle innych.

Link to post
Share on other sites

Qpady to beyerdynamic DT 770 hyba 64Ohm więc sobie odpowiedź sam czy za doceniony Microfon warto tyle dopłacić. Setki to też seryjniaki z diczepionym mic zmiana numerka i znacznie wyższa cena. Satysfakcjonuje Cie taka odpowied?

 

Oczywiście o tym na forum już było nie raz

No taką odpowiedź szanuje :) 32 Ohm mają Qpady więc DT 770 ten pewnie 32 Edytowane przez focus1k
Link to post
Share on other sites

Dziękuję :) ja już się zdecydowałem na beyerdynamic dt 990 32 Ohm aczkolwiek jak wrócę do domu to sobie skrupulatnie przeanalizuje te ath. No i niebawem zakupie też AIM sc808 jak polecaliscie aby to wszystko miało sens:)

Edytowane przez focus1k
Link to post
Share on other sites

Dziękuję :) ja już się zdecydowałem na beyerdynamic dt 990 32 Ohm aczkolwiek jak wrócę do domu to sobie skrupulatnie przeanalizuje te ath. No i niebawem zakupie też AIM sc808 jak polecaliscie aby to wszystko miało sens:)

 

dobry wybór, ale wiesz że 990 to są rasowe V?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...