Skocz do zawartości

Logitech G430 problem z balansem


Recommended Posts

Witam, otrzymałem dzisiaj w/w słuchawki i zauważyłem problem z pozycjonowaniem w cs-ie gdzie stare philipsy za 15 zł sprawdzały się lepiej, nie miałem pojęcia o co chodzi więc wszedłem w ustawienia audio i spróbowałem potestować balans, poustawiać stereo etc.. kiedy ustawiam balans na L, słuchawki grają obydwie, normalnie zamiast tylko jedna lewa, na zero również jest to samo, lecz przesuwając suwak w strone P, żeby grała tylko prawa słuchawka po prostu się ściszają tak, jakbym je przyciszał i przy przesunięciu całkowicie na P słuchawki nie grają. Macie jakieś pomysły? podłączam bez dodanej karty USB, sprawdzałem na starych philipsach, na L normalnie gra lewa, na środku obydwie a na P prawa.

Link to post
Share on other sites

słuchawki najprawdopodobniej przebicie na kablu albo źle sa polutowane w środku oddaj to puki możesz 
pewnie naczytałeś się gdzieś albo naoglądałeś na yt że to dobre słuchawki niestety takie nie są a dowodem na to jest to że nie działają

chcesz słuchawki z micro idź kup hiper x cloudy tylko koniecznie wersje 1
albo somic v2 do tego zalman i dozbieraj do prodigy cuba   cały zestaw weźmie bez zadyszki wszystkie zestawy gamingowe pod każdym względem   

jeszcze się upewnij czy wtyczka wchodzi cała w gniazdo 

Edytowane przez bleck55
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

na telefonie jest to samo, na L bądź na zero grają obydwie a na P nie gra nic, czyli pewnie przebicie lub coś.. wychodzi na to, że grają mono, kabel wciskam do końca, sprawdzałem już. po wyciągnięciu troszke wtyczki z gniazda grają na L i na P, ale cały czas obydwie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...