Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Moja siostra zastanawia się nad zakupem aparatu - właśnie, aparatu, czy smartfona?

 

Formalności:

mój budżet : 600zł na aparat lub jakieś 800zł na smartfona
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : bez znaczenia chyba
nowy czy używany : nowy / outlet
preferowany rozmiar wyświetlacza : około 5 cali
preferowany system mobilny : Android 
do czego będę używać urządzenia : aparat (wyjazdy za granice i zdjęcia z wyjazdów); inne "smartfonowe" komunikatory typu facebook, messenger
najważniejsze wymagania : aparat, płynne działanie systemu przez jak najdłuższy czas, bateria

 

Teraz pytanie? Dokładać do telefonu, czy kupić jednak aparat (wtedy pójdę w inny dział najwyżej)? Domyślam się, że aparat powinien być lepszy we względach zdjęć.

Aktualny telefon jaki posiada to Moto G 1 gen. 

Generalnie zamysł chyba jest zrozumiały. Jakbyście mieli jakieś pytania, to dajcie znać. Postaram się odpowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Tak mi naszło na myśl. Są takie telefony, nazywają sie Live Demo Unit. Są wersje S6E i S7E. Problem polega na tym, że nie mają modułu, dzięki któremu mógłbyś dzwonić/wysyłać sms, nie możesz używać gps,  transferu danych/danych komórkowych, jedynie WI-FI, nie mają gwarancji (ew. serwisową), ale mają takie bebechy jak normalne wersje, nawet aparaty. Korzystałem kiedyś z takiego S7E.

Oczywiście jeżeli nie boisz się takich produktów :)

Link to post
Share on other sites

Przyjrzałem się bardzo pobieżnie - jeżeli miałby to być smartfon, to musiałby mieć możliwość dzwonienia, bo posłużyłby jako zamiennik moto g.

 

Póki co, siostra musi odłożyć zakup ze względu na inne wydatki, ale nie przekonałem jej tak czy tak do zakupu smartfon'a.

 

Jeśli będę potrzebować porady dotyczącej koniec końców aparatu, czy telefonu, to się odezwę. Bardzo dzięki póki co za pomoc.

 

ps. Muszę przyznać, że w sumie te wersje wydają się być dość interesujące, chociaż w gruncie rzeczy nie wiadomo do czego to urządzenie miałoby służyć... Ni to aparat, ni to telefon...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...