Skocz do zawartości

Spiknik - gdy szukasz kogoś do działania a wśród znajomych pustki


Recommended Posts

Cześć!

Trochę już jestem na tym forum i myślę że mam narzędzie które pomoże Wam znaleźć bratnie dusze do różnych działań.

Do rzeczy:

Startuję właśnie z portalem  SPIKNIK.PL z dostępnym dla wszystkich katalogiem wydarzeń i mapą wydarzeń dla ludzi mających ciekawe inicjatywy, jednak brak w najbliższym otoczeniu towarzystwa do zrealizowania pomysłu.

Pomyślałem że warto by rozruszać trochę forum i zorganizować spotkania  użytkowników przy pomocy Spiknika , odsyłając również do forum.

Każdy na tym zyska, Wy zbliżenie znajomości, poznanie nowych ludzi, a Spiknik będzie mógł się wypełnić wydarzeniami których na start potrzebuje.

Na Spikniku można też organizować różne wymiany, wspólną naukę itp.


Każdy z nas ma też swoje mniej lub bardziej uzewnętrzniane zainteresowania, poniekąd przez brak podobnych ludzi w otoczeniu, czy choćby na FB. W Spikniku nie ograniczając się tylko do najbliższych znajomych łatwiej będzie można znaleźć bratnie dusze o podobnych zainteresowaniach, do realizacji wspólnych pomysłów, do czego gorąco zachęcam. Dzięki mapie wydarzeń łatwo odnajdziemy co w naszej okolicy, a katalog wydarzeń pozwoli wybrać kategorię ze zbiorem wydarzeń nas interesujących.



Adres:

https://spiknik.pl/

 
Oczywiście korzystanie z portalu nic nie kosztuje :)
 

Pozdrawiam,
Karol

Link to post
Share on other sites

Mapa wydarzeń - w wersji mobilnej będzie znajdować Twoja lokalizacje i pokazywać jakie wydarzenia dostępne są w okolicy. W każdym wydarzeniu jest zegar odliczający czas do wydarzenia i precyzyjną odległość. Oprócz tego katalog wydarzeń jest bardzo intuicyjny i szybki dostępny z menu bocznego. W meetupie nie jest to takie podręczne. Spiknik jest nastawiony przede wszystkim na inicjatywy ludzi. I coś co może nie dla każdego ma znaczenie, ale to całkowicie polski portal.

 

Zachęcam do wsparcia tej polskiej inicjatywy i do rejestracji, jest błyskawiczna. Korzystanie oczywiście nic nie kosztuje, portal w żaden sposób nie spamuje, a Wam może się przydać.

 

Edytowane przez superkb
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...