Skocz do zawartości

Smartphone ~~800-900zł


Recommended Posts

Szukam telefonu w okolicach 800-900 zł, codzienny użytek, podam 3 propozycję które ze względu na parametry wytypowałem. Nie mam pewności co do marki Kruger&Matz. Na forum ludzie różnie piszą, że polsko-chiński itd. Z góry dziękuję za pomoc, mile widziane własne propozycje 


http://www.krugermat.../p/LIVE-4S/2355


http://www.krugermat.../p/FLOW-4-/2396


http://www.komputron...y-dual-sim.html


 

Link to post
Share on other sites

Proponuje standardowo redmi note 3pro albo 4x. Sam posiadam 3pro (3gb ram) i jestem bardzo zadowolony z niego, wszystko działa płynnie i nic nie zamula. Bateria jest w stanie wytrzymać dwa dni (sot 4-6,5h) jeśli chodzi o wady: obudowa niby metal ale chyba mniej trwała niż dobry plastik, brak dt2w ale ponoć w redmi note 4x jest. 

Edytowane przez 67Kuchar
Link to post
Share on other sites

Kruger&Matz mają problemy z rozrzutem jakościowym, stabilnością oprogramowania, wsparciem,dostępnością części zamiennych i obsługa serwisową.Zamiast tego Asusa można kupić coś lepszego.Aukcje wchodzą w grę?

Aukcje nie, tylko sklepy stacjonarne 

Proponuje standardowo redmi note 3pro albo 4x. Sam posiadam 3pro (3gb ram) i jestem bardzo zadowolony z niego, wszystko działa płynnie i nic nie zamula. Bateria jest w stanie wytrzymać dwa dni (sot 4-6,5h) jeśli chodzi o wady: obudowa niby metal ale chyba mniej trwała niż dobry plastik, brak dt2w ale ponoć w redmi note 4x jest. 

Z tego co widzę to 3 pro i 4x są w okolicach 800-900 zł ale w jakichś mało znanych sklepach. W sklepach takich ja morele, x-kom te telefony są około 400 zł droższe

Link to post
Share on other sites

Polecanym sklepem z tych mniejszych jest technos...ja kopiłem w "mniej polecanym" aze ale wszystko ok.

no i jeszcze w proline za 899 3pro

a czy w tych sklepach nie jest to przypadkiem nie polska dystrybucja? 

Prosiłbym o sprawdzenie tych 3 ofert:

https://arena.pl/xiaomi-redmi-note-4x-332gb-global-szary-z-polski-fv23-24h,p38206828.html

https://arena.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-332-gb-bialy-global-fv23,p37953351.html

https://arena.pl/xiaomi-redmi-note-4-332-czarny-international,p38206632.html

Czy jest jakaś różnica pomiędzy note 4 a note 4X?

Link to post
Share on other sites

Wiesz, że kupując telefon w tym sklepie gdzie podałeś prawdopodobieństwo, że nie będziesz miał gwarancji jest bardzo duże. Oni oferują 12 miesięczny okres gwarancji w serwisie sklepu. Nie jest to gwarancja producenta, sam sobie możesz odpowiedzieć na pytanie co może pójść nie tak. 

Link to post
Share on other sites

Asus jest bardzo dobrym tel. Jedyny minus to bateria. Ja bym go wziął. Jakoś po huaweiach mam dość tych chińskich nakładek systemowych. Zmieniłem fona na Alcatela idol4 i jestem zadowolony. Tak na marginesie polecam ten telefon. Asus i Alcatel maja szybkie ładowanie jak by co. Dobry power bank 10000 kosztuje od 60 do 100 zł na emag maja teraz fajne promocje. I problem prądu z głowy ;)

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteś w stanie dopłacić to za 1000 zł w x-kom masz P9 lite,który jest wydajniejszy,ma lepszy aparat,ekran,baterię i ma czytnik linii papilarnych w porównaniu do tego asusa.Od tych redmi jest mniej wydajny,ale aparat ma lepszy i ma lepsze działanie czytnika linii papilarnych.Albo możesz brać Honor 7 lite,bo to właściwie to samo co P9 lite tyle,że w innej obudowie i nie ma NFC.Kupisz go za 900 zł w sklepach.

Edit:Zajrzałem na ceneo i nawet za 800 zł w Sferis można go kupić.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteś w stanie dopłacić to za 1000 zł w x-kom masz P9 lite,który jest wydajniejszy,ma lepszy aparat,baterię i ma czytnik linii papilarnych.Od tych redmi jest mniej wydajny,ale aparat ma lepszy i ma lepsze działanie czytnika linii papilarnych.Albo możesz brać Honor 7 lite,bo to właściwie to samo co P9 lite tyle,że w innej obudowie i nie ma NFC.Kupisz go za 900 zł w sklepach.

Edit:Zajrzałem na ceneo i nawet za 800 zł w Sferis można go kupić.

Na Sferis będzie bezpiecznie.? Bo widziałem oferty w różnych sklepach... w stacjonarnych są zawsze o nie mało droższe w porównaniu do tych ze sklapów tj. pro-line itd

Jeśli jesteś w stanie dopłacić to za 1000 zł w x-kom masz P9 lite,który jest wydajniejszy,ma lepszy aparat,baterię i ma czytnik linii papilarnych.Od tych redmi jest mniej wydajny,ale aparat ma lepszy i ma lepsze działanie czytnika linii papilarnych.Albo możesz brać Honor 7 lite,bo to właściwie to samo co P9 lite tyle,że w innej obudowie i nie ma NFC.Kupisz go za 900 zł w sklepach.

Edit:Zajrzałem na ceneo i nawet za 800 zł w Sferis można go kupić.

A co z tym asusem? Zastanawiam się obecnie nad Honor 7 około 800 zł, P9 około 900 zł ale bardziej podoba mi się z wyglądu, Asus Zenfone 2 ZE551ML w cenie około 800-900 ze względu na 32 gb pamięci i az 4 ramu 

  Edytowane przez Rooves
Link to post
Share on other sites

Sferis to masz normalny sklep jak x-kom np. Mają też stacjonarne przecież.

Co do asusa. Dla mnie ich nakładka ma za dużo nasyfione. Powinni ją odświeżyć i jakoś to od nowa wszystko posegregowac i poukładać.

Zenfone 2 ma przeciętny aparat i ekran. Jedynie te 4gb ramu to duży plus.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po wielu recenzjach zdecydowałem się na P9 lite lub Honor 7 lite. Wyglądem przemawia do mnie P9 lite a też słyszałem że nieco lepszy wyświetlacz posiada. Tak więc chciałem zapytać czy mogę bezpiecznie skorzystać z tej oferty: 

https://www.mall.pl/smartfony/huawei-smartfon-p9-lite-dual-sim-bialy?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=EF&utm_content=EF005&utm_term=899918&ceneo_spo=true

Link to post
Share on other sites

 

 

Sferis to masz normalny sklep jak x-kom np. Mają też stacjonarne przecież. Co do asusa. Dla mnie ich nakładka ma za dużo nasyfione. Powinni ją odświeżyć i jakoś to od nowa wszystko posegregowac i poukładać. Zenfone 2 ma przeciętny aparat i ekran. Jedynie te 4gb ramu to duży plus.
Ja znowu słyszałem że Asus ma jedną z lepszych nakładek, czytelna i płynnie działa ale wiadomo każdemu co innego pasuje mi np. nie podobają się nakładki huawei czy xiaomi, meizu itd. Wysłane z mojego 6055K przy użyciu Tapatalka /Wyłącz podpis z TT /jutjub
Link to post
Share on other sites

Działa płynnie, nie powiedziałem że nie, ale przydałoby się odświeżyć. Najnowsze emui od Huawei bardzo się poprawiło. Poprzednia średnio mi się podobała, ale aktualna jest bardzo fajna.

Meizu też mi jakoś nie leży. Xiaomi bardzo fajna i uporządkowana choć jest tam multum funkcji

Link to post
Share on other sites

Asusa nakładka ma ten problem, że jest w niej po prostu nasrane. Ma multum niepotrzebnych opcji poukrywanych wszędzie. Można do jednej pozycji ustawień wejść kilkoma drogami w tym także po przez wbudowaną aplikacje na puplicie choćby do korygowania jasności ekranu, po co? Przydałoby się tej nakładce odchudzanie po prostu, bo o ile możliwości konfiguracji telefonu są jak najbardziej potrzebne o tyle co za dużo to niezdrowo, a tam po prostu łatwo się zgubić 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...