Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 50-250zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  ASUS WT425

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  brak- biurko

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1600

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie wiem, rzadko FPS

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Okazjonalnie Battlefield, często  LoL, codziennie przeglądanie internetu i praca - programowanie

§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 boczne przyciski pod kciukiem

§  Chwyt: palm grip

 

Cześć wszystkim, używam aktualnie Asus WT425 i już nie wyobrażam sobie pracować z głośnym klikaniem i bez dwóch przycisków bocznych w przeglądarce. Po dwóch latach pora zmienić myszkę, w mojej scroll już nie reaguje na wciśnięcie i prawy przycisk od gry w Lola rzadko ale zdarza się że nie zareaguje.

Budzet dosyć rozbieżny, moja aktualna kosztuje jakies 79zł, natec g66 którego ktoś na forum polecał to jakieś 50zł ale nie wygląda na dobrze wykonaną, także do ciekawej propozycji jestem w stanie trochę dołożyć. Max 250zł
 

GENESIS GX75 - brak informacji o cichym klikaniu

LOGITECH G602 - bardzo mi się podoba ale jak wyżej.

LOGITECH G502?

Dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dałem 309zł za g502 łącznie z podkładką g240 w xkom na miejscu , skusiła mnie ilość programowalnych przycisków i świetna rolka działajaca w dwóch trybach, z "blokadą" i płynnie , chciałem g602 ale wydawała się gorzej wykonana(szczególnie przyciski od zmiany dpi) i radiowa a to pewnie minus przy takich czułych sensorach.


byłem dzisiaj w kilku sklepach niestety nie udało mi się znaleźć Logitech G Pro Gaming Mouse żeby przeklikać i przymierzyć do reki

Link to post
Share on other sites

Przecież rivale klikają jak szalone, niby test gear dał im 1/3, ale mając fk1 zaraz obok odnosi się wrażenie że rival strasznie tłucze, a zowie dali 3/3. Ponadto Rival jest słabo wykonany. 

 

G602 tłucze się podobnie jak ZA13 czy Mamba 4g. 

 

Niema co się bać wirelessów, bez problemu jest to grywalne bez opóźnień. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...