Skocz do zawartości

Który Dual Sim ze średniej półki ? (P10L, A517, H8..)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez aerofan,

Recommended Posts

Hej, podpowiedzcie, jaki smartfon DUAL SIM  do kwoty powiedzmy 2000 zł byście kupili ?

 

Najbardziej mi zależy na tym by:

 

- nie był większy niż 5,2"

- miał elegancki design (przynajmniej metalowa ramka)

- jak najlepszy aparat (choć nie musi być podwójny)

- miał możliwość wpięcia karty mSD, a jeśli nie przy dwóch SIMach, to przynajmniej 32GB pamięci.

 

Docelowo ma być w fabrycznym etui Smart Cover (zwał jak zwał), bo tak lubię i się nie niszczy.

 

Upatrzyłem sobie P10 Lite, A5 2017 i Honora 8. Który z nich wybrać ? A może jeszcze jakiś typ ?

 

 

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie do końca. Wizualnie bardziej podoba mi się P10 Lite, a Honor jest o ok. 400 zł droższy.

Ja zakupiłem ostatnio h8 za 1650 w media markt Krk. Widzę, że ta p10L jest za 1500 więc wcale nie :)

Choć rzeczywiście p10l jest ładny. Ale niewiele się różni od p9lite 2017 jeśli brać pod uwagę "stówki"

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem dziś wszystkie telefony. Kupiłem P10L bo najbardziej mi się podobało jego wykonanie. Na allegro z FV i wysyłką dałem 1190 zł.

 

PS. jak to jest, że masa sklepów wystawia na nowe telefony fakty Vat marża 0% ?? To w ogóle legalne ?

Link to post
Share on other sites

Legalne, ale z powodu tego większość producentów nie uznaje tego i nie ma gwarancji producenta tylko jest serwisowa czyli u tego sprzedawcy u kogo się kupuje a to jest stąpanie po kruchym lodzie. Do 100% pewności że jest gwarancja producenta musi być faktura vat23%.

http://forum.benchmark.pl/index.php?/topic/171615-Rękojmia,-gwarancja-europejska,-f-vat-marża-itp.---Poradnik-kupującego

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dojechało P10L, doświadczalnie trochę kupiłem, bo po pierwsze nie wiedziałem,  czy smart view cover działa tak samo, jak w P10, bo nigdzie na stronie Huaweia ani na allegro nie było to pokazane. Okazuje się, że działa i całkiem przyjemnie to wygląda.

Edytowane przez aerofan
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...