Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki dokanałowe, wybór.

słuchawki dokanałowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Meister0

Meister0
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 16 kwiecień 2017 - 11:58

Witam.

Chcę zakupić słuchawki dokanałowe. Cena max 150 zł. Używane będą do telefonu (filmy, muzyka).

Muzyka jakiej słucham: Electro House, filmowa (soundtracki etc.) i ciężko powiedzieć... co wpadnie w ucho :D. I teraz mam dylemat. Lepiej jakieś "markowe" czy typowe "Chińczyki"?

Jeżeli to drugie to mam wybrane modele: 

-URBANFUN HIFI

-DZAT DF-10

-VJJB K4S

-VJJB N1

Co będzie najlepsze? Może inny model?

Pozdrawiam.

Użytkownik Meister0 edytował ten post 16 kwiecień 2017 - 12:03

• 0

#2 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1680 postów

Napisano 16 kwiecień 2017 - 21:27

Posiadam VJJB K4. Coś lepszego markowego? Szykuj kwotę 200+ i szukaj z lupą.

Grają lekką V z mocniej podbitym dołem. Środka nie brakuje, przestrzeń całkiem ok jak na pchły.

Wykonanie na prawdę dobre, tylko trzeba dbać o jacka - widać, że "usztywnienie" kabla przy jacku się po jakimś czasie złamie, jeśli będzie się giął. Sam kabel jest bdb wykonany. Co do gumek, pianki są ok, a jeśli chcesz więcej izolacji i ciepła to polecam nabyć jakieś inne gumki, bo te w zestawie są średnie.

Oczywiście polecam brać bez mikrofonu :) Mniej pierdół = mniej problemów.

Generalnie masz stronkę audiobudget, opisy słuchawek są ok, więc możesz się nimi sugerować.

• 1

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#3 Meister0

Meister0
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 16:08

Dzięki za info.

Poczekam jeszcze na inne propozycje. Być może zaryzykuję i VJJB N1 się kupi. Jeszcze nikt w PL nie opisał ich.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, dokanałowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych