Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słaby zasięg Wifi - repeater czy router

słaby zasięg problem z wifi repeater

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8362 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 02 czerwiec 2017 - 20:53

Jaka prędkość linku?
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#22 speedman

speedman
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 11:25

Jaka prędkość linku?

Nie bardzo rozumiem pytania. Zastosowałem nanostation oraz router tp link 543G, które połączyłem razem przez kabel, następnie jak podłączę kablem do nanostation lub routera laptopa to mam 4Bbit, natomiast jeśli próbuję połączyć się do routera przez wifi wówczas transfer spada do poniżej 0,5Mbit.

• 0

#23 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8362 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 19:27

Jaka prędkość połączenia WiFi nawiązuje komputer łącząc się z routerem.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#24 speedman

speedman
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 10:11

Z tego co podane jest w "połączenie bezprzewodowe" to komputer łączy się bezprzewodowo z Tp-link z prędkością 54Mb/s, natomiast jak wcześniej wspominałem prędkość internetu przez wifi spada do około 20% tego co mam po kablu łącząc się z nanostation lub z Tp-link.

Ps. Sorki, że tak długo się nie odzywałem .....

• 0

#25 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8362 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 21:06

No to dziwna historia. Łączy się na maksymalnej prędkości. Może coś nie tak ze sterownikami karty?
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słaby zasięg, problem z wifi, repeater

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych