Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam następujący problem. Przez przypadek ściągnąłem jakieś dziadostwo, które namieszało mi w przeglądarce. Otóż za każdym razem kiedy otwieram mojego Google Chrome, u góry widnieje pasek z jakiejś wyszukiwarki. Ponadto czasem przeglądarka sama przekierowuje mnie na jakąś inną wyszukiwarkę. Wpisując w Google jakiekolwiek hasło, pierwsze trzy wyniki wyszukania to zawsze strony www.iqoption.com. Co jeszcze... przeglądając stronę typu onet w nowej karcie otwiera mi się jakaś inna, zagraniczna strona. Ale najgorsze jest to, kiedy w nowej karcie otwiera się taki syf, który dosłownie krzyczy do mnie, że Chrome musi zainstalować jakieś rozszerzenie, że jakaś aktualizacja, wtyczka. Kiedy chcę dać anuluj albo wyjdź, to nie mogę, bo naciskając anuluj, sytuacja ponawia się w ciągu sekundy tak, że nie idzie zamknąć ani karty, ani przeglądarki. Jedynym rozwiązaniem wtedy jest zakończenie procesu w menedżerze. 

 

Próbowałem rozwiązań z internetu, nic nie pomogło. Usunąłem rozszerzenia z Google Chrome, wszystkie tyczki, a raczej nic nie robiłem, bo nic nie było zainstalowane. W panelu sterowania w programach nie ma nic do odinstalowania. System czyściłem za pomocą AdwCleanera, CCleanera, Malwarebytes anti-malware, Aviry, a także Avasta na sam koniec. Jedynie pierwszy program znalazł ze 4 sztuki jakichś plików, które usunąłem, ale nie pomogło.

 

Posiadam logi z GMERA i FRST, mogę udostępnić, jednak nie wiem jak. Proszę o instrukcje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...