Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung NP550P7C - wybór podstawki chłodzącej

samsung NP550P7C podstawka chłodząca ssd goodram iridium pro wentylator

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 LordPitex

LordPitex
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 16:21

Witam,

posiadam laptopa Samsung np550p7c, niedawno dołożyłem mu dysk SSD GoodRam Iridium Pro 240GB. Komputer chodzi teraz super szybko, lecz wiatrak w lapku włączą się zdecydowanie częściej niż przed dołożeniem dysku SSD. Laptop było niedawno na czyszczeniu [3-4 miesiące temu] była zmieniana pasta itp. 

Zastanawiałem się nad zakupem podstawki chłodzącej do mojego laptopa. Ma on 17,3 cala. Spód lapka wygląda tak link. Powietrze jest wydmuchiwane w prawym górnym rogu przez tę kratkę [wg. zdjęcia] w rzeczywistości w lewym górnym.

Jaka podstawka byłaby dobra do mojego modelu? 

Myślałem nad takim czymś link. Wiatrak w podstawce jest na środku, a wentylator w lapku mam z boku, ma to jakiś sens? Są takie podstawki które mają wiatraczki po bokach i czy wtedy czasem nie będą za głośne?

Dziękuję. :)

Użytkownik LordPitex edytował ten post 15 kwiecień 2017 - 16:23

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samsung, NP550P7C, podstawka, chłodząca, ssd, goodram, iridium, pro, wentylator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych