Skocz do zawartości

wymiany i handel w cs go opłacalność?


Recommended Posts

Hejka, orientuję się może ktoś, czy warto wymieniać się(handlować) w cs go skinami, czy da sie wyjść na jakiś +?

Zawsze lubiłem w grach handel, chodzi o taki wirtualny itemkami itd, i zawsze na tym dobrze wychodziłem i teraz myślę czy by z nudów na cs nie pobawić się w wymiany itd

Czy zakładając z skinów wartych 10-20 euro można coś sensownego zdziałać w tydzień miesiąc?, czy to wszystko są bujdy, że od 0 do milionera:)? 

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Musisz się znać na rynku. Rzadkie patterny ew. skiny z jakimiś naklejkami. Mam kilku znajomych, którzy z 10 euro teraz mają eq warte kilkaset. 

 

Są to długie godziny farmienia wymian i użerania się z ludźmi, którzy o 10 centów będa się rzucać.

Jeżeli masz sporo czasu i wiedzę na temat skinów - można.  

Nie warto inwestować w nowe skiny - ceny schodzą w dół.

 

Jedną z opcji jest inwestycja w naklejkii np gdy są w ostatni dzień turnieju za 25% ceny i później odsprzedanie/wymiana.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

W dzisiejszych czasach niestety nie jest to tak opłacalne jak kiedyś.

 

W 2014 ze skrzynki bravo udało mi się przez 4 miesiące zrobić kose właśnie wymienianiem,

Głównie zarabiało się dzięki downgrade'om i osobom które mimo, że wyjdą na minus to i tak chcą się wymienić bo dany skin z twojego ekwipunku podoba się takiej osobie, a ty za to nabywając skin od tej osoby wychodziłeś 30 centów na plus. 

 

Dlaczego teraz nie jest to opłacalne?

Jest teraz takie coś jak trade boty.

Jest ich po prostu  masakrycznie dużo.

Ludzie wolą korzystać z tradebotów i traderzy zaczęli kończyć swoją przygodę z zarabianiem na skinach lub po prostu sami zaczęli tworzyć takie trade boty.

 

Czy to oznacza, że w ogóle nie da się zarabiać teraz na skinach?

Da się!

 

Trzeba posiadać do tego ogromnej ilości pieniędzy.

Wynajmij grafika który zajmie się tym by strona była przyjemna dla oka i programistę który napisze ci stronę gamblingową lub wspomnianego wcześniej tradebota.

Do tego jeszcze musi ci napisać boty.

Zainwestuj masę kasy w skiny które będą dostępne w sklepie. (Chyba, że stroną tą będzie jackpot)

Zapłać za reklamę nie małe pieniądze.

 

Prostszym jednak sposobem będzie zainwestowanie w naklejki z majora które będą na przecenie.

Szczególnie takie które są ładne i wiadomo, że zdrożeją.

Potem trzeba czekać gdy naklejki wystarczająco zdrożeją i sprzedać.

 

Myślę że pomogłem. Pozdrawiam.

-Olex

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...