Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Xbox360 Elite nie widzi dysku wewnętrznego ??

Xbox360 Dysk Konsola microsoft

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 M4rvel

M4rvel
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 13:04

Witam drogich forumowiczów. Borykam się z pewnym problemem związanym z moim XBOX'em 360 w wersji ELITE z dyskiem Hitachi  120GB. Chciałem sobie zwiększyć pojemność dysku na gry z LIVE i dodatki dLC bo 120GB to za mało. Włożyłem w boczną kieszeń Dysk Samsunga 250Gb i po podłączeniu konsola go nie widzi. Formatowałem dysk z poziomu komputera programem EASUS Partition Master na wiele sposobów FAT/ exFAt /FAT32 / NTFS / robiłem jako dysk nie przydzielony Logiczny lub podstawowy i bez skutku po podłączeniu w kieszeń boczną od X360Elite dysk nie jest widoczny w systemie konsoli. nie umiem sobie z tym poradzić gdyż oryginalny dysk co był w X'sie ten 120GB także sformatowałem z poziomu komputera i także nie jest widoczny w konsoli. Konsola jedynie widzi te obydwa dyski po podłączeniu pod porty USB w XBOXIE i ustawia je na 32GB . Ja potrzebuję mieć ten dysk jako pamięć wewnętrzną podstawową ale mi te dyski nie są widoczne w Konsoli. Proszę o poradę co zrobić ??

• 0

#2 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5439 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 06 maj 2017 - 23:00

nie da się tak

musi być dysk oryginalny z odpowiednim biosem (da sie tak tylko przerobic dyski WD wgrywajac im poprzez hddhackr odpowiednie pliki hddss.bin)

co innego jak masz RGH na konsoli - wtedy hulaj dusza piekła nie ma - łyka każdy dysk do 2TB

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Xbox360, Dysk, Konsola, microsoft

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych