Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Playstation 4 czy Xbox One?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Cepheus119

Cepheus119
  • Entuzjasta

• 564 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 23 sierpień 2017 - 08:19

Obie konsole to dobry wybór, jeśli jesteś graczem okazjonalnym. Jeśli natomiast masz dobre wspomnienia na przykłąd z X360 to na pewno One da Ci frajdę ze wsteczną kompatybilnością. Jak dla mnie największą wadą Xboxa jest Larry Hryb :) jak słyszę jego p...itolenie to odechciewa mi się w ogóle zabawy w gry ;) (mocno prywatna opinia, nie sugerować się) :)

PS powiedzcie mi jak to jest, że Microsoft, będący typowo software'ową firmą robi świetny sprzęt i generalnie odstaje w temacie gier (exclusive), natomiast Sony będący typowo hardware'ową firmą, robi genialne exclusivy i tandetny sprzęt ?? Co się porobiło ?

Użytkownik Cepheus119 edytował ten post 23 sierpień 2017 - 08:23

• 0

i5-7500, MSI B250I Pro, MSI GeForce GTX 1080 Founders Edition, 8 GB HyperX 2400 MHz Fury Black CL15, GoodRAM Iridium Pro 240GB, Samsung 850 EVO 250GB, be quiet! 500W System Power 8, Fractal Design Define Nano S, Razer Blackwidow Mechanical Tournament 2014, Razer Deathadder 2013, Dell U2515H, Audiotrak Prodigy Cube, Creative Gigaworks T3, Creative Aurvana Live! + Recabling, HyperX Cloud

#22 mabrothrax

mabrothrax
  • Papa Nurgle

• 1704 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 23 sierpień 2017 - 09:01

Priorytety.

• 0

Pain is an illusion of the senses, fear an illusion of the mind, beyond these only death waits as silent judge of all.

| Macbook Pro 13" Mid 2017 | Xbox One S |

#23 dkujawa

dkujawa
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:27

Z uwagi na to że Microsoft robi super proocje na starsze gry zdecydowałem się na Xboxa , wracam do grania okazyjnego i chcę nadrobić zaległości.

• 0

#24 krakuszak

krakuszak
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:51

Jak dla mnie to SONY poszło i kilka kroków na przód. Wiedza ze wersja PRO nie oferuje aż takiego przeskoku w jakości no bo nie oszukujmy się, kto ma telewizor czy monitor 4K 

• 0

#25 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5431 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 23 sierpień 2017 - 18:49

bo nie oszukujmy się, kto ma telewizor czy monitor 4K 

Czy wiesz, że od jakiś 2 lat 80% tv w marketach i sklepach to tv 4K  ?

FHD to już od dawna zdecydowana mnoiejszość - potrafią być nawet droższe od dobrycch z matrycami UHD 

Teraz tv 4K to wydatek równy FHD

• 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony lecz mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych