Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Playstation 4 czy Xbox One?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaiko

kaiko
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 12:36

Z cyklu odwiecznych dylematow czyli co lepiej kupic? Playstation 4 czy Xbox One? Zastanawiam sie nad kupnem nowej konsoli i caly czas sie zastanawiam ktora wybrac. A wy co sadzicie?

• 0

#2 Blest

Blest
  • Zapaleniec

• 1076 postów
  • Miejscowość:O-ka

Napisano 14 kwiecień 2017 - 12:40

Które gry ci bardziej pasują ta konsole bierz. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 podsia_dlo29

podsia_dlo29
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 11:11

jeszcze parę lat temu zanim pojawiła się ps4 powiedziałbym, że xbox, ale stary grałem na ps4 i to jest niebo, a ziemia przy xboxie.

• 0

#4 Tony stark

Tony stark
  • IronMan

• 48 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:43

W jakim sensie lepsze? Sam właśnie chce na komunie prezent zrobić i bardzo mi pasuję taka opcja: https://www.x-kom.pl...-gold1m-ea.html

Od razu ma gry w komplecie z tego co szukam PS4 będzie drozej i bez gier

• 0

„Tworzymy demony, które nas prześladują” Tony Stark

#5 bossk

bossk
  • nadworny cyrulik

• 2427 postów
  • Miejscowość:Trójmiasto

Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:03

PS4 jest nieco mocniejsze - większość gier multiplatformowych działa w trochę wyższej rozdzielczości (najczęściej 1080p PS4 i 900p Xone - podczas gry się tego nie zauważa), PS4 ma też więcej gier ekskluzywnych no i sprzedało się ok 2 razy lepiej niż xbox.

Xbox ma za to lepsze usługi sieciowe, czytnik blu ray 4k, obsługę HDR, system, gry dostępne w "games with gold" i wsteczną kompatybilność z x360, game pass - dostęp do duzej bibioteki gier za opłatą, EA access - dostęp do wielu gier EA za opłątą (80 zł rocznie)

Obie konsole są ok, ale ten xbox z xkomu to taki sobie wybór - Fifa 2017 będzie/ jest dostępna w EA Access, jak poszukasz, to znajdziesz lepsze bundle.

• 1

#6 Tony stark

Tony stark
  • IronMan

• 48 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:19

Dziękuje za rozbudowane wyjaśnienie ale chyba raczej zostanę przy xboxie wychodzi taniej gry to już kupi sobie mały lub jego rodzice

• 0

#7 arbakan

arbakan
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 13:17

świat się zawsze będzie dzielił na tych co grają na xboxie a tych co grają na ps4. Wybór w sumie należy do Ciebie, jedynie co mogę Ci polecić to poczytać sobie opinie na benchmark.pl czy opiniertvagd.pl moze parametry troche Ci ulatwia decyzje.

• 0

#8 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5431 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 21 kwiecień 2017 - 22:02

jeszcze parę lat temu zanim pojawiła się ps4 powiedziałbym, że xbox, ale stary grałem na ps4 i to jest niebo, a ziemia przy xboxie.

No popatrz

3 lata łupię na ps4 i xone i mam całkiem odmienne zdanie...

Ps4 to tylko exy które i tak w wiekszości minie podchodzą, a xbox nadrabia o wiele lepszymi

usługami, padem (wygodniejszy i nie ma problemów z krótkim trzymaniem baterii), lepsze serwery 

oraz kultura pracy 

Nie faworyzuję tutaj xbox-a bo ps4 też jest ok i czasem odpalam , lecz jasno stwierdzam - mając tyle lat obydwie znacznie więcej

gram na xboxie

więc pisanie takich bzdur niebo a ziemia to z lekka śmieszne trochę :D no chyba, że miałeś na myśli x360 co nie jest trochę zdrowym zestawieniem ;)

• 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony lecz mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów 

#9 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Pasjonat

• 881 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 07:35

Bierz xbox one dostanie więcej za mniej EA access za 80 zł za rok dostaje się masę gier wartych pewnie z tysiąc zł razem jak nie więcej.
  • 0

#10 annakowalewska

annakowalewska
  • Amator

• 66 postów
  • Miejscowość:Częstochowa

Napisano 22 kwiecień 2017 - 17:30

Xbox będzie chyba oferował (poniekąd z polityki, i nieco z musu w obcnej generacji) lepszą społeczność, promocji, ofert w ramach games for gold itd., wygodny pad.

Playstation ma bardzo fajne (przynajmniej) w moim guście gry na wyłączność, i nie są to tylko pojedyncze tytuły z numerkami 3,4,5 jak w halo i gears of war, forza.  :)

No ale chłopie, to już sam zdecyduj co chcesz sobie kupić. 

Użytkownik annakowalewska edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 17:31

• 0

#11 mabrothrax

mabrothrax
  • Papa Nurgle

• 1682 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 23 kwiecień 2017 - 11:47

Trzeba przyznać, że xbox pod względem społecznościowym jest o wiele lepszy. Przynajmniej moim zdaniem.
  • 0

Pain is an illusion of the senses, fear an illusion of the mind, beyond these only death waits as silent judge of all.

| Xbox Live/PSN - Mabrothrax666 | Origin - MabrothraxNurgle | Macbook Pro 13" Mid 2017 | Galaxy S7 Edge | HyperX Cloud | PS4 Pro | Xbox One S |

#12 kaiko

kaiko
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:25

To mi ułatwiliście wybór ;) Ale spoko poczytam recenzje i może się w końcu na coś zdecyduje.

• 0

#13 floox

floox
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 08:46

Dlaczego nie brać pod uwagę wersji PS4 pro i xboxa scorpio?

• 0

#14 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Pasjonat

• 881 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 09:08

A jeśli kolega chce poczekać to imo warto poczekać na xbox Scorpio bo będzie pod koniec roku no i wiadomo będzie to najmocniejsza konsola na rynku
  • 0

#15 bossk

bossk
  • nadworny cyrulik

• 2427 postów
  • Miejscowość:Trójmiasto

Napisano 25 kwiecień 2017 - 09:51

będzie też prawdopodobnie sporo kosztować, poza tym, prawdopodobnie Sony zapowie PS5 - czekać można w nieskończoność ;)

Jak chce grać teraz, to niech kupi konsolę i gra :)

• 0

#16 Tony stark

Tony stark
  • IronMan

• 48 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 11:27

U mnie też tym bardziej dobrze że cały czas myślałem o x-boxie :)

• 0

#17 floox

floox
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 11 maj 2017 - 13:40

świat się zawsze będzie dzielił na tych co grają na xboxie a tych co grają na ps4. Wybór w sumie należy do Ciebie, jedynie co mogę Ci polecić to poczytać sobie opinie na benchmark.pl czy opiniertvagd.pl moze parametry troche Ci ulatwia decyzje.

zwolenników xboxa przybyło bo i 360 i one trzymają poziom. playstation był od zawsze liderem na rynku i co do tego nie ma żadnych wątpliwości

• 0

#18 Globster

Globster
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 17 maj 2017 - 13:27

Słusznie prawisz, aczkolwiek gry są lepsze na kinekcie niż na pls4

• 0

#19 szakalito

szakalito
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 15:27

Pytanie czy kompatybilnosć wsteczna jest argumentem dla ktorego lepiej pójść w Xboxa? Co mi po lepszej społeczności jak bede grał w stare szpile sprzed 2-3 lat

• 0

#20 mabrothrax

mabrothrax
  • Papa Nurgle

• 1682 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 22 sierpień 2017 - 15:55

To pytanie chyba sam sobie powinieneś zadać, chcesz grać w stare jak i nowe gry na jednej maszynie? To jest to opcja dla ciebie, nei chcesz? To nie jest opcja dla ciebie. 

• 0

Pain is an illusion of the senses, fear an illusion of the mind, beyond these only death waits as silent judge of all.

| Xbox Live/PSN - Mabrothrax666 | Origin - MabrothraxNurgle | Macbook Pro 13" Mid 2017 | Galaxy S7 Edge | HyperX Cloud | PS4 Pro | Xbox One S |

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych