Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy warto w dzisiejszych czasach kupować używanego Eizo S2233W, czy to już przestarzała technologia? Z wyglądu prezentuje się trochę jak zabytek, ale parametry wydaje się mieć dobre, chociaż tak naprawdę to się nie znam dlatego pytam.

 

Mój zestaw to:

procek - AMD Phenom II x6 1090T
płyta - ASUS M4A77TD 
ram - 8GB
GPU - Sapphire Radeon R7 370 NITRO 4GB GDDR5 (256 bit)
 
Do tego mam już podłączony TV pod HDMI na którym oglądam filmy. Na DP chciałem podłączyć nowy monitor bo stary po wymianie GPU musiałem wymienić (wejście VGA) mimo, że dobrze mi służył. Monitora będę używał głównie do internetu i pracy. Gram rzadko bo nie mam czasu, ale jak będę to robił to chciałbym w komfortowych warunkach, bez smużeń, migania ekranu itp. Żona bawi się grafiką i fotografią więc monitor musi być totalnie uniwersalny.
 
Dodam, że mój dotychczasowy monitor to był Asus VW221 z którego jestem bardzo zadowolony i nie zamieniałbym go gdyby nie brak złącz FHD. Nie chciałbym przesiadać się na coś gorszego...
Edytowane przez Topik
Link to post
Share on other sites

W sytuacji, gdy masz możliwość sprawdzenia czy nie ma bad pixeli i czy ma w miarę równomierne podświetlenie matrycy i będzie wszystko ok to jak najbardziej warto kupić - nie podałeś ceny, a to ona może też być ważnym argumentem za lub przeciw.

 

Ja sam używam monitora 20" z tej serii i jestem jak najbardziej zadowolony - bardzo dobre kolory, ostrość obrazu i wielogodzinna praca nie między wzroku - u mnie działa 8 lat bezawaryjnie - jakość obrazu niezmiennie bardzo dobra.

Link to post
Share on other sites

dzięki za odpowiedź.

możliwość sprawdzenia będę miał dopiero jak kupie ten monitor i przyjdzie on do mnie kurierem. jest to licytacja na allegro (nie wiem czy moge wstawic link) na ta chwile cena to 207,5 zł.

Troche sie jednak obawiam tego zakupu. W opisie jest podana gwarancja - 1, myslalem ze chodzi o jeden rok (ew, miesiac), po skontaktowaniu sie ze sprzedawca okazalo sie ze to... 1 DZIEŃ!

 

edit

Sprzedwca zgodzil sie udzielic rękojmi na miesiąc i napisał ze monitor ma przepracowane 21276h

Edytowane przez Topik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...