Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Philips SHE3590 / Dokanałówki do 50 zł

Słuchawki Philips She3590 Dokanałowe 50

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Crach

Crach
  • Amator

• 35 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 21:54

Witam, gdzie obwcnie mogę kupić oryginalne słuchawki Philips SHE3590? Na Allegro jest kilka aukcji, ale większość to modele powystawowe lub z jakimiś dziwnymi wycięciami po bokach. Da się jeszcze dorwać je z okrągłymi tulejkami?

Jeśli jednak SHE3590 byłyby nie do dostania to jakie są w chwili obecnej najlepsze słuchawki dokanałowe do 50 zł? Zastanawiam się Panasonic RP-HJE125 a MEE audio RX18. A może jest coś jeszcze lepszego? I tak wiem, że takich tematów było miliard, jednak trochę szukałem po forach i są tematy dotyczące SHE3590 z końca 2016, a teraz na Ceneo i podobnych są jako niedostępne, więc zależy mi na modelach produkowanych i dostępnych bez problemu obecnie. Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4536 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 12 kwiecień 2017 - 06:03

https://audiobudget....leaderboard.php
Brać wybierać nie żałować
Ja polecam KR49
Urbanfuny
KZ ZST
Ale benetalnie wszystkie z Topki są świetne i większość za około 50zl
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Słuchawki, Philips, She3590, Dokanałowe, 50, Zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych