Skocz do zawartości

usunąłem partycję MSR z dysku SSHD


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez TwardyMakowiec,

Recommended Posts

Witajcie Forumowicze. Błagam, nie śmiejcie się ze mnie. Niechcący podczas instalacji Win10 usunąłem partycję MSR 128 MB z dysku SSHD intela, prawdopodobnie ale nie jestem pewien, była to jakaś partycja podręczna do prawidłowego działania tego dysku - dysk hybrydowy. Odtworzyłem ją jako podstawową ale nie wiem czy tak może być i ewentualnie jak mogę to naprawić? Czy to nie ma znaczenia. Próbowałem się skontaktować z Intelem ale przekierowuje mnie do USA. Niby dysk działa ale nie wiem czy tak to może być. Może jest jakiś program do naprawy tego?

Dodam że ten dysk nie służy jako systemowy, po prostu jako dysk do codziennej pracy. Ktoś, coś?

Link to post
Share on other sites

Odpal instalator, usuń partycje z systemem, potem utwórz partycje pod system i msr sama się powinna utworzyć. Chyba, że na tym dysku nic nie instalujesz, więc nie będzie Ci do niczego potrzebna,

Edytowane przez mszark
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Tak, masz rację, ale tak jak napisałem, nie chodzi o dysk systemowy. Chodzi o dysk SSHD na którym mam gry. Pytanie moje bardziej dotyczy tego czy zakłóci to jego działanie.


Dobra, sam doszedłem o co chodzi. Ten dysk był wcześniej zainstalowany w laptopie. Należało po prostu odpalić Diskpart, aktywować opcję clean i uruchomić dysk od nowa z zastosowaniem partycji GPT. Pozdrawiam, temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...