Skocz do zawartości

Czy warto dopłacać do którychś z tych słuchawek?


Recommended Posts

Dobrą alternatywą dla ISK HP580 jest ISK HF2010. Kapkę lepszy dźwięk. Budowa tym razem wzorowana na Beyerdynamic a nie AKG. Pojemne welurowe owalne pady a co za tym idzie wyższa wygoda.

Recenzja:

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hf2010/


A kosztują 129 zł więc dopłata nie jest kosmiczna

http://www.ceneo.pl/45191855#tab=click

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Powyższa opinia jest wg mnie nieuprawiona, co to znaczy że lepszy dźwięk? Dźwięk jest inny, tu nie ma różnicy w jakości. Co więcej HF2010 odebrałem jako słuchawki dość 'suche', z doświadczenia wiem, że większości osób jednak bardziej spodoba się charakter HP580.

 

A co do dopłaty to 4dychy w tym przypadku to prawie +50%.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
"Podsumowanie

Jak już wspominałem całościowo sprzęt jest mimo wszystko ciekawy. Prezentuje mniej wyegzaltowane na skrajach brzmienie, większą normalizację i teoretyczną przystępność od HP-580, choć też kierowany jest do trochę innej publiczności o innych wymaganiach. Tak samo jak HI2050 może więc spodobać się głównie określonym osobom o określonych wymaganiach, a które szukają tańszej, ale bardzo podobnej alternatywy dla 2050-tek. Dla nich HF2010 mogą być dobrym kandydatem, również pod kątem ewentualnych modyfikacji. Jedna z tych par słuchawek, do których trzeba się z czasem przekonać i przywyknąć do ich „zwyczajności”, albo uczynić materiałem do dalszej własnoręcznej „obróbki”, co do której także są tu pewne dobrze rokujące widoki."

 

 

 


  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widzę, że umiesz cytować. Ja zapewniam, że umiem czytać i recenzję czytałem. Zapewniam też, że miałem te słuchawki na głowie. Pytanie brzmi czy Ty też?

 

Zwracam również uwagę na fragment: "Tak samo jak HI2050 może więc spodobać się głównie określonym osobom o określonych wymaganiach". To nie są słuchawki uniwersalne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Musisz posłuchać. Mocno zależy od źródła. Każde grają inaczej ( jeśli chodzi o harakterystyke modeli) i różnie tolerują różne źródla. Isk są bezpiecznym wyborem i nawet jak ci się nie spodobają to majątku nie kosztują. W wielu sklepach muzycznych mają testowe słuchawki i można posłuchać.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...