Skocz do zawartości

Czy warto dopłacać do którychś z tych słuchawek?


Recommended Posts

Witam. Przymierzam sie do kupna słuchawek nausznych, półotwartych. Będą służyć głównie do grania w gry, ale też i do słuchania muzyki. Zależy mi w szczególności na bardzo dobrej jakości dźwięku i tym aby bas nie przytłumiał aż tak reszty dźwięku jak np. w słuchawkach Creative Fatal1ty Gaming Headset. Oczywiście bas jak najbardziej powinien być zauważalny, ale zależy mi aby nie przytłumiał aż tak reszty dźwięku jak w wyżej wymienionych słuchawkach. Druga rzecz która jest równie ważna to wytrzymałość. Słuchawki muszą długo wytrzymać w dobrym stanie. Ważne dla mnie jest aby końcówka z minijackiem nie uległa zniszczeniu i nie stało się tak że końcówka się zepsuje. Polecono mi słuchawki ISK HP-580 jako najlepsze do 100 zł, gdyż taki miałem wtedy budżet. Teraz jednak mogę dać za słuchawki 150 zł. I nie wiem czy zamiast tych ISK HP-580 nie lepiej było by dopłacić do którychś z tych słuchawek: Superlux HD668B, Superlux HD330, Superlux HD681 EVO? Jeśli już lepiej dopłacić, to które słuchawki z wymienionych przeze mnie (lub innych, jak ktoś ma lepszą propozycję) kupić? Które z nich najlepiej spełniałyby moje wymagania? A może te ISK HP-580 grają tak dobrze że nie ma sensu dokładać do tych słuchawek?  

Edytowane przez Aksum
Link to post
Share on other sites

Możesz sprawdzić czy po promocji nie uda Ci się ściągnąć z chin somic v2.

Jeśli nie to bierz iski hp 580 - nie sugeruj się ceną słuchawek :) Za te 80 zł czy ile one teraz kosztują robią na prawdę dobrą robotę.

A co do jacka... Po prostu musisz dbać. Staraj się nie maltretować kabla i nie łamać go przy złączach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Większość osób patrząc na ceny w Chinach zapomina, że przy wartościach > 22EUR w większości przypadków płaci się VAT. Przy 120pln może jeszcze miałoby to sens, choć byłoby na granicy sensu wg mnie. Natomiast przy normalnej cenie tych słuchawek na aliexpress (ok 50USD) sensu żadnego to nie ma.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czyli co, kupić te ISK HP-580 i nie dopłacać do jakichś droższych słuchawek do 150 zł? Te ISK HP-580 grają lepiej niż te wszystkie modele Superluxów które podałem i  grają lepiej niż inne słuchawki do 150 zł?

Edytowane przez Aksum
Link to post
Share on other sites

Owszem ;)

PS: Panowie, czy zamawiając coś do 100$ mieliście na paczce z chin wpisaną wartość większą niż 10$? :D

Też się z tym spinałem, że zapłacę dodatkowe zielone, ale tyle tego już zamawiałem od kolegów ze wschodu i nigdy nie miałem na paczce większej kwoty niż 10$ :D

 

Z tego też powodu nie zamawiam z massdropa, a czasem na prawdę korci :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Owszem ;)

 

PS: Panowie, czy zamawiając coś do 100$ mieliście na paczce z chin wpisaną wartość większą niż 10$? :D

Też się z tym spinałem, że zapłacę dodatkowe zielone, ale tyle tego już zamawiałem od kolegów ze wschodu i nigdy nie miałem na paczce większej kwoty niż 10$ :D

 

Z tego też powodu nie zamawiam z massdropa, a czasem na prawdę korci :(

 

nie, zazwyczaj sprzedawcy deklarują zaniżoną wartość i dopisują, że to jest prezent :)

Kwestia dogadania się. 

Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to musiałbyś odsluchac czy dla ciebie warto dopłacać. HP580 to po prostu świetny stosunek jakosc/cena. Gdyby kosztowały 120 czy więcej to nadal byłby on dobry. Przy aktualnej cenie jest po prostu doskonały.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to musiałbyś odsluchac czy dla ciebie warto dopłacać. HP580 to po prostu świetny stosunek jakosc/cena. Gdyby kosztowały 120 czy więcej to nadal byłby on dobry. Przy aktualnej cenie jest po prostu doskonały.

To te Superluxy co podałem nie grają lepiej od HP-580? Żadne inne słuchawki do 150 zł nie grają lepiej od HP-580?

Link to post
Share on other sites

Tak jak cooger pisze. Jedyne co to iski mają poprawniejszą przestrzeń, czy jak by to napisać :D

No i poprawiona budowa (pałąk nie pęka jak w 681 (tak uważają osoby, które mają już dłużej słuchawki)).

Im dłużej zwlekasz tym więcej jest wątpliwości! :)

Zamawiaj, co najwyżej odeślesz (w co wątpię)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...