Skocz do zawartości

Logitech Driving Force GT


Recommended Posts

Witam

 

Tak się zastanawiam czy nie kupić używanej kierownicy jak w temacie. W Necie chodzą po 350 zl. Czy to dobry pomysł czy raczej sprzętu tego typu używanego się nie kupuje. Wszyscy piszą, że sprzedają mało używane i w dobrym stanie. Czy to jest awaryjny sprzęt? Chciałbym się zmieścić w 350 złotych.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Tak się zastanawiam czy nie kupić używanej kierownicy jak w temacie. W Necie chodzą po 350 zl. Czy to dobry pomysł czy raczej sprzętu tego typu używanego się nie kupuje. Wszyscy piszą, że sprzedają mało używane i w dobrym stanie. Czy to jest awaryjny sprzęt? Chciałbym się zmieścić w 350 złotych.

Kupiłem używana kierownicę ten model i polecam

Tylko ja kupiłem na Olx i odbiór osobisty i test sprzętu na miejscu

Link to post
Share on other sites

Kupiłem używana kierownicę ten model i polecam

Tylko ja kupiłem na Olx i odbiór osobisty i test sprzętu na miejscu

Powiedz mi jak z kompatybilnością z grami. Działą ze wszystkimi, czy są jakieś kwiatki. Ogólnie temat kierownic jest dla mnie całkowicie obcy. Na co zwracać uwagę oglądając na miejscu? Co się w takiej kierownicy może zużywać?

Link to post
Share on other sites

Witam. Osobiście zakupiłem Logitech Driving Force Gt  i bardzo ją polecam. Chodzi płynnie, jest kompatybilna ze wszystkimi grami, ma wiele dodatkowych możliwości- między innymi pozwala na obrót o 900 stopni co daje maksymalny realizm. Bardzo fajnym dodatkiem jest też regulacja balansu hamulców w czasie rzeczywistym, co pozwala na uzyskanie świetnej kontroli nad samochodami w grach. Konstrukcja nie do zdarcia. Jest to po prostu idealny zakup !

Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

Ja szczerze polecam Ci Driving Force GT. Uważam, że jest to absolutne minimum do czerpania prawdziwej frajdy z gier typyu Rajdy/Wyścigi/Symulatory ogólnie. Kupiłem rok temu na olx używaną i sprawia się do dzisiaj rewelacyjnie, brak luzów, duże możliwości ustawienia samej kierownicy, kąt obrotu 900 stopni, osobna oś pedału gazu i hamulca (możesz jednocześnie wciskać jeden i drugi). Mimo iż sama konstrukcja miała premierę 10 lat temu, to nadal wiele gier ją wspiera. Gram obecnie w Dirt Rally, Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator i gra się bajecznie, bardzo dobra kontrola, świetny force feedback (sprzężenie zwrotne- wibracje). Jeżeli nie masz zbyt wysokiego budżetu to ta kierownica to najlepszy wybór.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...