Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Radzę uważać na te wszystkie ''dziesiątki'' . Recenzanci mogą opisywać tylko 1 część fabuły, a z tego co niektórzy pisali na Twitterze to druga część w 100% pokrywa się z przeciekami, więc może być zamiast najlepszej gry dekady - jeden z największych FAIL'i dekady. Grę kupiłem w pre-orderze bo TloU 1 było doskonałe, ale mam po prostu obawy.

 

 

Jedna z jedynych rzetelnych recenzji TloU II

 

https://www.youtube.com/watch?v=GB20A8CitRU

Link to post
Share on other sites

Akurat tym ocenom na mecie nie ma co wierzyć bo to głównie trole hejtuja każda grę. Nie mniej jednak jest dużo przecieków ze gra jest tylko dobra takie 8/10 . A te 10/10 od pismaków to też można w między bajki że smokami włożyć .... Ja tez swoje zamówienie anulowałem już 3 tyg temu.... Ale jak mnie bardzo przyciśnie to i tak zagram u kumpla :D

Link to post
Share on other sites

T0Ku9qL.pngQvmcHKY.png

 

Coś poszło nie tak... 

 

Mam za sobą pierwsze godziny i powiem szczerze, że jak ktoś oczekuje tego samego poziomu co TloU 1 to może się srogo rozczarować. Typowy motyw zemsty. Oklepany do bólu. Co do reszty to klasa światowa. Grafika,animacje i narracja to wręcz cudo. Aż nie chce się wierzyć, że ta gra hula na 7 letnim sprzęcie o mocy dzisiejszych flagowców od Apple etc. No ale ta fabuła.. Nie wiem jak będzie dalej, ale czuję w kościach, że będzie rozczarowanie.. Ciężki przypadek szczerze mówiąc. Na pewno niektórym osobom spodoba się taki styl prowadzenia fabuły i ogólny zarys, ale fani jedynki będą mocno rozczarowani.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Ta gra jest przezajebista. Nie wiem o co ludziom chodzi - fabuła jest jak jest... Nie podoba mi się los jaki zaplanowali dla jednego z głównych bohaterów i LGBT (If you know what i mean). jAle i tak daje radę. Technicznie po kilku godzinach mogę powiedzieć że to gra majstersztyk. Ps4 pro wyje jak helikopter ale przynajmniej daje rade trzymać te 30 fps. Odważyłbym się na stwierdzenie że chodzi lepiej niż TLOS Remastered w opcji 2160p. Grafika bajeczna - z tak słąbego sprzętu wydusić taką oprawę ? Chylę czapkę przed Naught Dog. Dobrze wydane ćwierć koła złotych.

 

Warto mieć dla takich tytułów konsolę nawet jak się jest typowym PCMR.

Link to post
Share on other sites
Ps4 pro wyje jak helikopter ale przynajmniej daje rade trzymać te 30 fps.

 

Zwykła 4 też wbija w tryb helikoptera. Nawet po wymianie pasty. Właśnie dotarłem do Seattle (ok 3g gry) i nie widziałem ekranu ładowania poza początkiem. 

 

z tak słąbego sprzętu wydusić taką oprawę ?

 

To nie PS4 jest słabe. Tylko większa część mocy PC idzie podczas grania na kopanie kryptowalut. Dlatego wymagane jest połączenie z netem, gry bez DRM potrafią działać 20-30% szybciej. A gry działają nieadekwatnie. Skoro taki przykładowo ONE X wyciąga natywne 4K na wysokich w RDR2.

 

daje rade trzymać te 30 fps.

 

Zauważ jakie to 30 FPS jest tutaj płynne. Perfekcyjny frametime robi swoje. Niejedna gra na pc powyżej tej liczby działa dużo gorzej.  

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

Ja już skończyłem i mam mocno mieszanie uczucia. Dla mnie maksymalnie 6/10 ze względu na całościowo technologiczne aspekty, artystyczne i muzyczne. Fabuła i sposób jej prowadzenia to największe minusy tej gry w mojej ocenie. Zmarnowany potencjał.


Koleś podsumowuje wszystko co jest nie tak z tą fabuła - w pełni się podpisuje.

 

Spojlery, więc uwaga.

 

Link to post
Share on other sites
Dla mnie maksymalnie 6/10 ze względu na całościowo technologiczne aspekty, artystyczne i muzyczne.

 

Jak to? Podobno pod tym względem gra jest genialna, przynajmniej zdaniem fanatyków Sony  :)  

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites

Ja tam jestem zachwycony grą, podobnie zresztą jak to miało miejsce w przypadku jedynki. ;) Pykam sobie na najwyższym poziomie trudności i ogólnie skradanie, zabijanie z ukrycia, liczenie się z każdym nabojem daje sporo frajdy ;)  Fabuła i sposób jej prowadzenia są inne niż w jedynce tego się nie da ukryć ale nie jest ona aż tak słaba jak piszą niektórzy w internecie. Póki co jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie dalej.

Link to post
Share on other sites

Jak to? Podobno pod tym względem gra jest genialna, przynajmniej zdaniem fanatyków Sony  :)  

 

No tak to, 6/10 bo gdyby nie te aspekty dałbym 1/10.

 

Jak dla mnie fabuła jest słaba, patrząc na jedynkę tutaj dostajemy generyczny revenge plot/revenge is bad crap na dodatek beznadziejnie w mojej ocenie prowadzony. A wystarczyło by kilka segmentów gry pomieszać kolejnością i było by to w odbiorze o wiele lepsze.

 

Ja jestem zachwycony, ale tylko i wyłącznie telechnologicznymi aspektami tej gry - bo są na najwyższym poziomie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...