Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

 

Postanowiłem kupić nowy komputer ma on służyć głównie do grania w wymagające tytuły i budżet ma nie przekroczyć 3.800zł o to co wykombinowałem:

 

 

Płyta główna MSI Z270-A PRO, Z270, DDR4, DisplayPort, DVI, ATX
 
Procesor Intel Core I5-7600K, 4.2GHz, 6MB OEM
 
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5
 
Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4, 8GB(2x4GB), 3600MHz, CL17
 
Zasilacz Cooler Master G550M 550W Modularny 120mm 80+
 
Obudowa Spire I7 (X2-S8024W-CE/R-U3)
CENA: 3700zł
 
 
Dysk SSD Samsung 500GB który już mam :D
Chłodzenie CPU Thermalright  HR-02 - Macho 120 Rev.A - TR145 też już mam.

Aha i podstawowe pytanie czy wszystko tutaj będzie ze sobą dobrze współpracowało?
Edytowane przez iwanek55
Link to post
Share on other sites

No ale czy ty go rozwiniesz wykorzystując potencjał OC CPU czy ma być on rozwojowy na papierze ? 

I w taki o to sposób MODERATOR odchodzi od tematu mojego postu, zadałem pytanie na które chciałem usłyszeć odpowiedź a nie dyskutować na temat czy kupić o 20 zło tańszy procesor.

Link to post
Share on other sites

Przychodzisz na forum, zadajesz pytanie, kolega stara Ci się pomóc, zadaje pytania żeby wiedzieć co Ci doradzić co by było to najkorzystniejsze dla Ciebie, a Ty masz jakieś pretensje. 

@kajtek. nie pomagaj mu!

Po postem jest 5 odpowiedzi i nikt nie odpowiedział na zasadnicze pytanie czy to jest normalne?

 

"Aha i podstawowe pytanie czy wszystko tutaj będzie ze sobą dobrze współpracowało?"
Link to post
Share on other sites

Wybacz ale tutaj nie odawala się lipy. Jeżeli ktoś ma zabierać głos, to tylko wtedy kiedy będzie wiedzieć co ma autor na myśli 

 

Zasadnicza sprawa dla Ciebie: http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-komputery-zestawy-komputerowe/

 

Zestaw jest kompatybilny. Tyle mogę Ci powiedzieć. Twoje pieniądze, Twoja sprawa. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wybacz ale tutaj nie odawala się lipy. Jeżeli ktoś ma zabierać głos, to tylko wtedy kiedy będzie wiedzieć co ma autor na myśli 

 

Zasadnicza sprawa dla Ciebie: http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-komputery-zestawy-komputerowe/

 

Zestaw jest kompatybilny. Tyle mogę Ci powiedzieć. Twoje pieniądze, Twoja sprawa. 

Dziękuje Ci serdecznie za pomoc :D  jak masz ochotę i czas napisz proszę jaki zestaw Ty byś złożył za takie pieniądze. :D

Link to post
Share on other sites

Ale nie ma to najmniejszego sensu. Ja mam całkowicie inne preferencje, wiem w jakie gry gram, jestem cichofilem itp itd.

 

Skoro problemem jest Ci zastosować się do prostego wzoru, bo Ci ego nie pozwala czy coś innego, to daruj sobie i szukaj pomocy gdzie indziej.

Link to post
Share on other sites

Ale nie ma to najmniejszego sensu. Ja mam całkowicie inne preferencje, wiem w jakie gry gram, jestem cichofilem itp itd.

 

Skoro problemem jest Ci zastosować się do prostego wzoru, bo Ci ego nie pozwala czy coś innego, to daruj sobie i szukaj pomocy gdzie indziej.

Dzięki serdeczne za wszystko co tutaj napisałeś :D Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...