Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nintendo switch luźne rozmowy

Nintendo switch zelda berath

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kenigis

kenigis
  • Dyskutant

• 171 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 22:05

Siema,

są tu jacyś fani nintendo? Albo chociaż posiadacze? Widzę, że nie ma jeszcze tematu o swtichu, a myślę że warto pogadać, bo takiej konsoli jeszcze nie było :]

• 0

#2 zielone_ciastko

zielone_ciastko
  • Spider v.2

• 890 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 10:51

Studio Square Enix ogłosiło wsparcie dla konsoli i priorytezuje ją ponad PC, Xklockiem i PSem.

Oznacza to, że zarówno nowe jak i część starych tytułów pojawią się na Switchu.

Zelda... Jedna z nielicznych gier single, które przyciągają moją uwagę :)

Konsola interesująca... Poczekajmy, aż biblioteka się powiększy :)

Chociaż 3DSa XL też kupiłem tylko dla jednej gry, a później go pogoniłem, ale tutaj już bym zostawił :D

• 0

CPU: i7 4790K 4.6Ghz + Corsair Hydro H100i GTX 240mm GPU: MSI GTX 970 Gaming MOBO: Asus Maimus VII Ranger Obudowa:Corsair Graphite 780T 

RAM: Corsair Vengeance Pro Silver 1866MHz CL9   Zasilacz: EVGA SuperNova G2 750W   SSD: Crucial BX100 256GB + Samsung 850 EVO 500GB

Monitor:  Asus ROG Swift PG278Q 27"   Mysz: SteelSeries Rival + SteelSeries QCKK XXL   Klawiatura: Corsair K70 RGB MX Red Switch                   Mikrofon: Blue Yeti Platinum   Słuchawki: AKG 712 Pro + Sound Blaster X-Fi HD  Pad: Xbox One Windows Telefon iPhone 6S Plus 128GB Space Grey

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych