Skocz do zawartości

Nintendo switch luźne rozmowy


Recommended Posts

Studio Square Enix ogłosiło wsparcie dla konsoli i priorytezuje ją ponad PC, Xklockiem i PSem.

Oznacza to, że zarówno nowe jak i część starych tytułów pojawią się na Switchu.

 

Zelda... Jedna z nielicznych gier single, które przyciągają moją uwagę :)

 

Konsola interesująca... Poczekajmy, aż biblioteka się powiększy :)

Chociaż 3DSa XL też kupiłem tylko dla jednej gry, a później go pogoniłem, ale tutaj już bym zostawił :D

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Miałem miesiąc konsolkę (bardzo intensywnie użytkowana) i nic się nie rysowało. W ciągu 3 miesięcy wychodzi masa gier na switcha. Będzie w co grać.

 

Warto dodać, że sama ZELDA to bite 200 godzin i więcej grania... 

 

https://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=21

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Witam , wiem  że stary temat lecz mam pytanie przed zakupem .

Czy Switch wymaga internet aby grac w gry bo np na telefonie wiekszosc gier wymaga aby był dostep do internetu inaczej gry nie odpale ? bo pasuje mi konsola na wyjazdy za granica , jestem kierowca . 
jak wyglada sytuacja z diablo 3 ?? zelda itd ? czy da sie grac solo bez neta ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam , wiem  że stary temat lecz mam pytanie przed zakupem .

 

Czy Switch wymaga internet aby grac w gry bo np na telefonie wiekszosc gier wymaga aby był dostep do internetu inaczej gry nie odpale ? bo pasuje mi konsola na wyjazdy za granica , jestem kierowca . 

jak wyglada sytuacja z diablo 3 ?? zelda itd ? czy da sie grac solo bez neta ?

Z autopsji mogę powiedzieć że większość z nich nie potrzebuje internetu, a jeśli już to ewentualny update. Sam na dłuższych wyjazdach bez dostępu do internetu ogrywałem Zelde, Mario Odyssey, Stardew Valley czy Dead Cells.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Na xkomie się już pojawiły Pokemon Sword i Shield z Expansion Pass. Brzmi ciekawie, ale dopiero wrzucili, w każdym razie wcześniej nie widziałem, no i nie ma jeszcze opisu

 

https://www.x-kom.pl/p/595792-gra-na-switch-switch-pokemon-shield-expansion-pass.html

 

https://www.x-kom.pl/p/595793-gra-na-switch-switch-pokemon-sword-expansion-pass.html

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Ja od piątku trzaskam w Zelda Link's awakening i jestem w szoku jaka to przyjemna giereczka ;)

Aktualnie jest Immortals: Fenyx Rising za 160pln w sklepie N. Polecam obczaić demo bo świetnie się w to pyka a i gra dostała 9/10 w recenzjach.

Ja ograłem demo na Switch i na 6800XT i wybieram wersję na Switcha ;) Poświęcę wysoki fps dla opcji mobilnego pogrania.

Edytowane przez k0zik
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
Studio Square Enix ogłosiło wsparcie dla konsoli i priorytezuje ją ponad PC, Xklockiem i PSem.
Oznacza to, że zarówno nowe jak i część starych tytułów pojawią się na Switchu.
 
Zelda... Jedna z nielicznych gier single, które przyciągają moją uwagę default_smile.png
 
Konsola interesująca... Poczekajmy, aż biblioteka się powiększy default_smile.png
Chociaż 3DSa XL też kupiłem tylko dla jednej gry, a później go pogoniłem, ale tutaj już bym zostawił default_biggrin1.gif
A znasz konkretne tytuły jakie mają być ?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Gdzie teraz najlepiej kupic switcha ?

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka


Zobacz sobie w jakieś porównywarce na przykład na Ceneo

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...