Skocz do zawartości

Galaxy s7 vs S8 vs LG G6 vs Huawei P10 - Który lepszy?


Recommended Posts

Witam
Z racji marnego wyboru kompaktowych smartfonów zastanawiam się nad Samsungami s7 / s8, LG G6 oraz Huawei P10. Iphony w sumie pomijam cena/jakoś moim zdaniem kicha ale może o czymś nie wiem? :)

S7 w sumie najlepszy smartfon 2016 roku.
S8 w sumie wielki zaokrąglony(dla mnie wada) kloc który nie daje nic więcej jak s7(trochę lepsze osiągi podzespołów w benchmarkach).
P10 w sumie jest na poziomie s7 lub niewiele poniżej. Słabsza wydajność aparat chyba na poziomie s7.
LG G6 - napaliłem się przed premierą a teraz okazuje się że to kastrat w porównaniu z koreańską wersją z podzespołami minimalnie lepszymi od s7. Aparat w sumie niewiadoma.


W sumie aparat najważniejszy + funkcjonalność bo wydajność chyba bardzo porównywalna może p10 odstaje na -
Co waszym zdaniem będzie najkorzystniejszym wyborem na tę chwilę?
 

Edytowane przez nimothan
Link to post
Share on other sites

Sądząc po krążących po sieci zdjęciach i video, korzystanie z G6 czy S8 będzie komfortowe, mimo tego, że to większe bryły. Co sądzisz o huawei mate 9 i honor 8 pro ? Aparat mają dobry, wydajnościowo nie odstają w tyle, lepsze baterie oraz taniej wyjdą niż tegoroczne flagowce od lg i samsunga.

Link to post
Share on other sites

Ja na początku szukałem nowego do tysiąca potem mi się odmieniło szukałem właśnie używek S7. Teraz wybrałem S8 nowszy model zawsze lepsze wsparcie (widziałem testy aparatu robi wrażenie) tym bardziej teraz S8 guard w cenie telefonu. Choć wiesz wydać tyle na telefon to też nie dobrze dla portfela ja biorę na raty 0% są w x-kom w tym roku dwie komunie :)

https://www.x-kom.pl/l/samsung-galaxy-s8

Edytowane przez Tony stark
Link to post
Share on other sites

one plus 3t podoba mi się ale cała ta akcja z ciągnięciem telefonu wartego kupę kasy z chin z gwarancją wątpliwej jakości (1 rok ?) bardzo mnie odstrasza. Do końca też nie rozumiem całej pozycji w tym wszystkim strony oneplus.net

Honor 8 pro - brak optycznej stabilizacji obrazu właściwie wyklucza telefon.

huawei mate 9 jest dostępny w sumie tylko w wersji PRO u mojego operatora ale ten telefon to już potężny kloc. Raczej chciałbym uniknąć takiego kloca.

Link to post
Share on other sites

Oneplus są wysyłane z Polski i mają też serwis w z Polsce. Radzę doczytać na przyszłość. Honor mimo braku stabilizacji zdjęcia robi bardzo dobre. Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnie oneplus 3t to gdzie mogę doczytać? a gdzie proponowałbyś zakup w/w telefonu? oneplus.net?

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Huawei p10 świetny smartfon podróbka wyglądem iphone'a a śmiga do tego jak iphone bez zacinek , do tego zimniutki cały czas ;) w porównaniu do poprzedniego s7 edge którego miałem p10 jest królem , btw też rozważałem s8 ale bałem się o kruchość ekranu ;) , do tego p10 też ma gorilla glass 5

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Znajomy ma S7 bardzo mi się spodobał ten model, zawsze mówiłem że kupie i kupie, akurat wyszła S8 jeszcze lepszy z ciekawymi promocjami i gwarancją na 3 lata czemu by nie, nie chce telefonu zamawiać z chin

 

Dobry flagowiec zobaczysz że za jakiś czas będą bardzo chwalić S8 tak samo jak było z S7 na początku były gorsze komentarze. Tym bardziej telefonu nie zmieniasz często

Link to post
Share on other sites

Znajomy ma S7 bardzo mi się spodobał ten model, zawsze mówiłem że kupie i kupie, akurat wyszła S8 jeszcze lepszy z ciekawymi promocjami i gwarancją na 3 lata czemu by nie, nie chce telefonu zamawiać z chin

 

Dobry flagowiec zobaczysz że za jakiś czas będą bardzo chwalić S8 tak samo jak było z S7 na początku były gorsze komentarze. Tym bardziej telefonu nie zmieniasz często

A kto tu mówił o telefonach z chin? S8 jest ok, ale o wiele za drogi na to co oferuje

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...